zpět

HR marketing – náborová kampaň na míru

Trefíme se do černého. Umíme najít správné lidi pro vaši společnost. Využijte naše know-how a silnou mediální skupinu v zádech. Teď je ten pravý čas budovat firemní kulturu, která potáhne.

Chci pomoci s náborem lidí

Nabrat nové zaměstnance je jedna strana mince, udržet si kvalitní zaměstnance je ta druhá. I zde je HR marketing a správná forma vnitropodnikové komunikace důležitá. Také s tím vám umíme pomoci.

Proč s námi?

ikona

Jsme šikovní na sociálních sítích, jako jsou Facebook a Instagram

podívejte se na vybrané reference. Podpoříme náborové aktivity společnosti prostřednictvím intenzivnější komunikace na sociálních sítích a využitím nejnovějších možností přesného zacílení výkonových online kampaní.

ikona

Komplexní tým v zádech

nejsme jen marketingoví specialisté, ale také i vývojáři a programátoři. Umíme postavit a strukturovat vhodnou mikrostránku pro HR kampaň a celé to vhodně propagovat.

ikona

Zapojíme do práce naši mediální skupinu

vlastníme a rozvíjíme 6 vlastních magazínů (bydlení, technologie, pro ženy, cestování, PC rady a IT hlubší problematika), které se umísťují na streamu Seznamu.cz, a každý z nich má měsíčně stabilně okolo půl milionu návštěv souhrnem ze všech akvizičních kanálů.

Reference

Postupně vše sepisujeme. Např. zde najdete podrobné informace o úspěšné kampani hledání jeřábníka do Van Leeuwen.

 • Avast
  Avast
  Připravili jsme tematické rozhovory na odborných IT mediích s jednotlivými zaměstnanci na téma IT bezpečnosti a projektů, kterým se v Avastu věnují.

 • Van Leeuwen
  Van Leeuwen
  Pro českou pobočku nadnárodní holandské strojírenské firmy Van Leeuwen jsme sestavili podrobnou strategii a komunikační linky pro vnitrofiremní i externí PR aktivity.
 • Experis
  Experis
  Společně jsme vytvořili PR článek o tom, jaká jsou úskalí z pozice headhuntera pro shánění lidí do práce v IT sektoru, a publikovali ho na našem technologickém portálu CDR.cz.
 • Animo Bohemia
  Animo Bohemia
  Díky tvorbě obsahu a cíleným kampaním na FB jsme pomáhali této stavební firmě shánět montážní dělníky.

Chcete začít?

Ozvěte se nám a domluvíme spolu další postup Chci pomoci s náborem lidí

Co je HR marketing?

HR marketing je systematická metodika práce, která má za vysvětlit, proč práce u vás bude pro lidi výhodná a přínosná.

Lze to udělat například představením vnitropodnikové atmosféry a benefitů (nejen materiálních) nebo ukázkami zajímavých projektů, na kterých by se zájemci mohli podílet. A tomu všemu najdeme a přizpůsobíme adekvátní obsahovou formu.

Náplň HR komunikace

1. Představíme vaši společnost jako silného a dynamického zaměstnavatele, který klade důraz na inovace, diverzitu a rozvoj svých zaměstnanců – pokud s tím nemáte moc zkušeností, rádi vám s tím pomůžeme začít.

2. Vhodnou formou prezentujeme jednotlivé pracovní pozice spojené s konkrétními příběhy zaměstnanců a celkovou firemní kulturou.

3. Ukážeme lidem vizitky zajímavých projektů a výčet hlavních atraktivních benefitů, které svým zaměstnancům nabízíte.

Nezávazná poptávka

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Rostoucí návštěvnost webu

Jak zvýšit návštěvnost webu?

Otázku návštěvnosti je potřeba řešit hned na začátku tvorby každého webu. Bez ní horko těžko dosáhnete svých cílů. Poradíme vám, jak ji co nejefektivněji zvýšit!...

číst
SEO audit webu

SEO audit webu

SEO audit je jedním ze základních kamenů úspěšného webu. Co přesně to SEO audit je, k čemu je dobrý a jaké faktory při jeho realizaci vzít v potaz? ...

číst
chci jít na blog