zpět

Technologie React

Standardem moderní webové aplikace je rychlost, kvalitně práce s pamětí a intuitivnost rozhraní. Proto volte React, na tomhle si zakládá a je jednou z nejpopulárnějších JavaScriptových knihoven pro dnešní vývoj. Podívejte se na elementární vlastnosti technologie a 6 výhod, které z toho plynou.

 

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Výhody

  • Architektura postavená na komponentách a rychlost vývoje: Komponenty jsou různé znovupoužitelné HTML elementy, jejichž skládáním následně vzniká komplexní UI aplikace. Jejich opětovné použití je velkou výhodou.
  • Detailní zaměření na frontend: Specialita je tvorba vrstvy pohledu. Díky tomu lze vytvořit uživatelsky přívětivější rozhraní disponující moderním vzhledem.
  • Vysoký výkon zvyšuje rychlost běhu: React využívá virtuální DOM. Díky virtuální paměti proběhne aktualizace ještě před samotným renderováním webové stránky, běží aplikace rychleji.
  • Flexibilita: Na rozdíl od Angularu je React knihovnou, nikoliv kompletním frameworkem. Vyznačuje se tak relativní jednoduchostí, co se práce s ním týče, a z toho plynoucí flexibilitou pro vývojáře.
  • SEO-friendly řešení: React adekvátně optimalizuje načítání a rychlost stránek. Pro Google je rychlostní faktor jeden z těch kriticky důležitých.
  • Kompatibilita: Jde o specificky zaměřenou knihovnu, která dokáže efektivně pracovat i s knihovnami z odlišného prostředí.

Co je React

  • React je JavaScriptová open-source knihovna sloužící ke tvorbě uživatelského rozhraní neboli frontendu.
  • Za vznikem stojí světoznámá společnost Facebook – v roce 2011 jej vymyslel programátor Facebooku, Jordan Walk, za účelem zobrazení newsfeedu na této sociální síti, a v roce 2013 jej pak Facebook vypustil do světa coby open-source řešení.
  • K firmám využívajícím technologii React patří kromě výše uvedeného Facebooku také například CNN, Skype, Tesla, Uber či Wallmart.
 

MÁM ZÁJEM O technologii React

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog