zpět

Vývoj aplikací na míru Aplikace na míru

Když si koupíte skříň v bazaru, asi bude levná, ale s největší pravděpodobností bude mít trochu jinou barvu než váš ostatní nábytek. Přesně takový můžete mít software – levný, ale pro vaši firmu ne úplně vhodný. Můžete se ale rozhodnout pro vývoj aplikací na míru podle vašich potřeb.

Vývoj aplikace na míru je obvykle nákladnější cestou z pohledu vstupní investice. Dostanete však přesně to, co potřebujete a výdaje na jednotlivé části systému máte plně pod kontrolou. Systém je možné stavět postupně a přizpůsobovat jej vašim potřebám, které se v čase zpravidla mění. Jednoduše tak víte, za co platíte.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Typický průběh projektu

  • Konzultace,
  • analýza potřeb klienta a požadavků na systém,
  • návrh systému,
  • vývoj systému a testování,
  • implementace systému do provozu,
  • poimplementační podpora.

Typy aplikací

Webová nebo desktopová aplikace?

Co všechno se schovává za slovem webová aplikace? Patří sem např. objednávkové systémy, kontaktní systémy, diskusní fóra nebo ankety. Webová aplikace je nezávislá na nainstalovaném softwaru a skrze internet je dostupná odkudkoli.

Desktopová aplikace naopak pracuje s lokálními daty a funguje na klasickém počítači nebo laptopu. Mezi desktopové aplikace patří např. náš časový manager TimeKeeper.

MÁM ZÁJEM O MOBILNÍ APLIKACI

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog