zpět

Vývoj aplikací na míru Aplikace na míru

Když si koupíte skříň v bazaru, asi bude levná, ale s největší pravděpodobností bude mít trochu jinou barvu než váš ostatní nábytek. Přesně takový můžete mít software – levný, ale pro vaši firmu ne úplně vhodný. Můžete se ale rozhodnout pro vývoj aplikací na míru podle vašich potřeb.

Vývoj aplikace na míru je obvykle nákladnější cestou z pohledu vstupní investice. Dostanete však přesně to, co potřebujete a výdaje na jednotlivé části systému máte plně pod kontrolou. Systém je možné stavět postupně a přizpůsobovat jej vašim potřebám, které se v čase zpravidla mění. Jednoduše tak víte, za co platíte.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Typický průběh projektu

  • Konzultace,
  • analýza potřeb klienta a požadavků na systém,
  • návrh systému,
  • vývoj systému a testování,
  • implementace systému do provozu,
  • poimplementační podpora.

Typy aplikací

Webová nebo desktopová aplikace?

Co všechno se schovává za slovem webová aplikace? Patří sem např. objednávkové systémy, kontaktní systémy, diskusní fóra nebo ankety. Webová aplikace je nezávislá na nainstalovaném softwaru a skrze internet je dostupná odkudkoli.

Desktopová aplikace naopak pracuje s lokálními daty a funguje na klasickém počítači nebo laptopu. Mezi desktopové aplikace patří např. náš časový manager TimeKeeper.

MÁM ZÁJEM O MOBILNÍ APLIKACI

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

žena pracující s Origamem

Velký podnikový systém pro všechno? Nejrychleji se netradičním řešením přizpůsobuje Origam

Eva (52): „Pracuji ve firmě, kde během dne musím spustit více než 20 různých aplikací pro správu firemní agendy. Vypadají různě, stejné věci se v některých z nich jmenují jinak. K...

číst
mobilní aplikace

Mobilní aplikace: Co je to, jak vzniká a kolik stojí

Je to skvělý komunikační kanál a uživatelé je milují. Mít svoji firemní aplikaci stojí za to. Podívejme se ale na to, co to vlastně je nebo jaké verze se vyplatí je mít....

číst
chci jít na blog