zpět

Analýzy a konzultace Analýzy a konzultace

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout, a my vám poradíme, jak na to. Společně zjistíme, co konkrétně potřebujete k úspěchu, jaké kroky byste měli udělat a s čím vším vám můžeme pomoci. Díky důkladné analýze a konzultacím s odborníkem tak můžete svůj záměr změnit ve skutečnost.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Jak probíhá analýza před vývojem aplikace?

  • Vyslechneme si vaše požadavky a představy.
  • Vyhodnotíme cíle, kterých chcete novou aplikací dosáhnout.
  • Navrhneme vám možné varianty konceptů nového projektu.
  • Doporučíme vám nejvhodnější technologii vývoje aplikace.
  • Sestavíme obchodní model vývoje aplikace tak, aby byl pro vás výhodný.

Ani během samotného vývoje aplikace s vámi nepřestáváme komunikovat – dodáme vám podrobný popis aplikace, prototypy řešení a funkční specifikace. Důležitá je také zpětná vazba od vás i od uživatelů aplikace, ze které vzejdou návrhy na vylepšení produktu.

Víte, že...

Před integrací nové aplikace do vašeho systému nebo přechodem na nový informační systém je dobré provést předimplementační analýzu. Pomocí té se zorientujeme ve vaší IT infrastruktuře a připravíme podmínky pro implementaci nového produktu.

Proč si vybrat nás?

  • Máme zkušenosti na mezinárodních projektech.
  • Nesnažíme se vynalézt „kolo“ – využíváme osvědčené postupy a technologie.
  • Aplikaci vytvoříme profesionálně i po grafické stránce.
  • Naše aplikace plně integrujeme do vašeho systému.

Ještě než si objednáte aplikaci na míru, podívejte se na nabídku softwarových produktů.

CHCI NOVOU APLIKACI

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog