zpět

ERP systém

Pohodlně z jednoho místa ovládat všechno od vyřizování faktur přes koordinaci termínů po správu lidských zdrojů. Zjednodušte si život přechodem na velký podnikový systém. Ušetříte sobě i svým zaměstnancům spoustu času a zefektivníte chod firmy. A v neposlední řadě ušetříte za zbytečný software, jehož funkci dokáží zastat rozšíření ERP systému.

Jak narůstá velikost a administrativa firmy, narůstá i počet programů a aplikací, které je třeba používat pro správu firmy. Potřebujete zjistit, kteří zaměstnanci mají svářečské zkoušky nebo třeba mluví plynně mongolsky? Chcete mít pod palcem kompletní proces prodeje od objednávky, cesty zboží ze skladu až po přehled zaplacených faktur a jejich export do formátu pdf? Probereme s vámi všechny možnosti, které se v rámci ERP systému od nás nabízejí.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Primárně používáme ERP Origam. Jde o velmi flexibilní systém umožňující velmi rychlý vývoj rozšíření potřebných pro danou společnost. Jednoduše řečeno se v něm dobře a rychle dá „šít na míru“. Zaměstnanci na něm oceňují i snadnou ovladatelnost a příjemný vzhled.

MÁM ZÁJEM O ERP systém

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog