ERP systém

Pohodlně z jednoho místa ovládat všechno od vyřizování faktur přes koordinaci termínů po správu lidských zdrojů. Zjednodušte si život přechodem na velký podnikový systém. Ušetříte sobě i svým zaměstnancům spoustu času a zefektivníte chod firmy. A v neposlední řadě ušetříte za zbytečný software, jehož funkci dokáží zastat rozšíření ERP systému.

Jak narůstá velikost a administrativa firmy, narůstá i počet programů a aplikací, které je třeba používat pro správu firmy. Potřebujete zjistit, kteří zaměstnanci mají svářečské zkoušky nebo třeba mluví plynně mongolsky? Chcete mít pod palcem kompletní proces prodeje od objednávky, cesty zboží ze skladu až po přehled zaplacených faktur a jejich export do formátu pdf? Probereme s vámi všechny možnosti, které se v rámci ERP systému od nás nabízejí.

Chci vědět více

napište nám

Primárně používáme ERP Origam. Jde o velmi flexibilní systém umožňující velmi rychlý vývoj rozšíření potřebných pro danou společnost. Jednoduše řečeno se v něm dobře a rychle dá „šít na míru“. Zaměstnanci na něm oceňují i snadnou ovladatelnost a příjemný vzhled.

Blogujeme!

žena pracující s Origamem

Velký podnikový systém pro všechno? Nejrychleji se netradičním řešením přizpůsobuje Origam

Eva (52): „Pracuji ve firmě, kde během dne musím spustit více než 20 různých aplikací pro správu firemní agendy. Vypadají různě, stejné věci se v některých z nich jmenují jinak. K...

číst
mobilní aplikace

Mobilní aplikace: Co je to, jak vzniká a kolik stojí

Je to skvělý komunikační kanál a uživatelé je milují. Mít svoji firemní aplikaci stojí za to. Podívejme se ale na to, co to vlastně je nebo jaké verze se vyplatí je mít....

číst
chci jít na blog