zpět

Vývoj mobilních aplikací Vývoj mobilních aplikací

Pryč jsou doby, kdy telefon sloužil pouze k volání. Chytrá zařízení jsou dnes místem pro přístup k zajímavým informacím a stejně tak skvělým prostředníkem, jak se dostat zákazníkům co nejblíže. Nejen mobilní verze webových stránek, ale také užitečná mobilní aplikace z vás může udělat preferovanou značku. Dostaňte se k uživatelům ještě blíže a nabízejte jim své služby co nejpohodlnější cestou.

Mobilní aplikace pro chytré telefony s nejrozšířenějšími operačními systémy Android a iOS zvládáme na jedničku a hlavně tak, aby výsledek co nejvíce podpořil vaše podnikání.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Jaká bude vaše aplikace?

  • Použitelná – ideální aplikace je ta, která bude k něčemu užitečná a perfektně zvládne vše, co slibuje.
  • Originální – proč vytvářet něco, co je na trhu nesčetněkrát? Pomůžeme vám vytvořit nadstandardní aplikace, které konkurence nemá.
  • Plná zajímavého obsahu – texty i obsah aplikace budou díky našim copywriterům perfektní a nabídnou zákazníkům důvěryhodnou cestu pro prodej a budování vaší značky.

Kvalitní aplikace je dnes jednou z nejdůležitějších cest, jak oslovit potenciální zákazníky. Podle úrovně jejího zpracování mnozí uživatelé hodnotí i společnost, jejíž služby jsou touto formou nabízeny. Sázíme proto na profesionální komunikaci s klienty, jen tak bude výsledek co nejlepší.

Ukázky našich mobilních aplikací:

aplikace TimeKeeper  mobilní aplikace pro firmy - TimeKeeper  kalendář TimeKeeperu - mobilní aplikace od Aira GROUP

Chcete více informací?

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Náhled kvízové aplikace o Porsche

V Xamarinu jsme vytvořili zajímavou kvízovou aplikaci

Jak často má vývojář možnost udělat originální meta-aplikaci? My jsme tu možnost dostali a hodně nás to bavilo....

číst
žena pracující s Origamem

Velký podnikový systém pro všechno? Nejrychleji se netradičním řešením přizpůsobuje Origam

Eva (52): „Pracuji ve firmě, kde během dne musím spustit více než 20 různých aplikací pro správu firemní agendy. Vypadají různě, stejné věci se v některých z nich jmenují jinak. K...

číst
chci jít na blog