zpět

Vývoj mobilních aplikací Vývoj mobilních aplikací

Vytváříme aplikace pro systémy Android a iOS. K tomu nám pomáhají odborné znalosti a praxe v technologii Xamarin.

CHCETE SE DO TOHO PUSTIT?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Ukázky našich mobilních aplikací:

Hydronic System

Aplikace určená pro návrh a kontrolu HVAC armatur vyvažovacích ventilů a tlakově nezávislých 2-cestných regulačních ventilů. Podívejte se na recenze a další obrázky na Google Play.

Kvízový framework

Pro jednoho klienta jsme vyvíjeli řešení pro libovolné vytváření kvízových otázek. O tom, jak jsme netradiční framework vyvíjeli, se blíže dočtete na našem blogu.

Timekeeper aplikace

Pro hlídání času a práce vyvíjíme vlastní aplikaci, kterou i úspěšně prodáváme klientům, kde často něco specifického upravujeme na míru klientským požadavkům.

Charles GO

Aplikace tvořená pro Národní Muzeum ke 700 letům Karla IV. Aplikace v sobě skrývá rozcestník, který uživateli nabídne vše potřebné na jednom místě a posloužila coby průvodce Prahou, kdy navedla na ty nejdůležitější místa z historie a umožňovala si též rezervovat komentované prohlídky.

Čtečky on-line magazínů

Pro různé on-line magazíny jsme vytvořili čtečky jejich obsahu. Již není třeba využívat webové prohlížeče, svůj magazín si přečtete rovnou z aplikace, včetně možnosti uložení Vašich oblíbených článků.

Chcete více informací?

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog