zpět

Vývoj mobilních aplikací Vývoj mobilních aplikací

Pryč jsou doby, kdy telefon sloužil pouze k volání. Chytrá zařízení jsou dnes místem pro přístup k zajímavým informacím a stejně tak skvělým prostředníkem, jak se dostat zákazníkům co nejblíže. Nejen mobilní verze webových stránek, ale také užitečná mobilní aplikace z vás může udělat preferovanou značku. Dostaňte se k uživatelům ještě blíže a nabízejte jim své služby co nejpohodlnější cestou.

Mobilní aplikace pro chytré telefony s nejrozšířenějšími operačními systémy Android a iOS zvládáme na jedničku a hlavně tak, aby výsledek co nejvíce podpořil vaše podnikání.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Jaká bude vaše aplikace?

  • Použitelná – ideální aplikace je ta, která bude k něčemu užitečná a perfektně zvládne vše, co slibuje.
  • Originální – proč vytvářet něco, co je na trhu nesčetněkrát? Pomůžeme vám vytvořit nadstandardní aplikace, které konkurence nemá.
  • Plná zajímavého obsahu – texty i obsah aplikace budou díky našim copywriterům perfektní a nabídnou zákazníkům důvěryhodnou cestu pro prodej a budování vaší značky.

Kvalitní aplikace je dnes jednou z nejdůležitějších cest, jak oslovit potenciální zákazníky. Podle úrovně jejího zpracování mnozí uživatelé hodnotí i společnost, jejíž služby jsou touto formou nabízeny. Sázíme proto na profesionální komunikaci s klienty, jen tak bude výsledek co nejlepší.

Ukázky našich mobilních aplikací:

aplikace TimeKeeper  mobilní aplikace pro firmy - TimeKeeper  kalendář TimeKeeperu - mobilní aplikace od Aira GROUP

Chcete více informací?

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

žena pracující s Origamem

Velký podnikový systém pro všechno? Nejrychleji se netradičním řešením přizpůsobuje Origam

Eva (52): „Pracuji ve firmě, kde během dne musím spustit více než 20 různých aplikací pro správu firemní agendy. Vypadají různě, stejné věci se v některých z nich jmenují jinak. K...

číst
mobilní aplikace

Mobilní aplikace: Co je to, jak vzniká a kolik stojí

Je to skvělý komunikační kanál a uživatelé je milují. Mít svoji firemní aplikaci stojí za to. Podívejme se ale na to, co to vlastně je nebo jaké verze se vyplatí je mít....

číst
chci jít na blog