zpět

Vývoj mobilních aplikací Vývoj mobilních aplikací

Vytváříme aplikace pro systémy Android, iOS a Windows. K tomu nám pomáhají odborné znalosti a praxe např. v technologiích Angular, React nebo Xamarin - co vnímáme jako jeho 4 hl. výhody?

CHCETE SE DO TOHO PUSTIT?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Ukázky našich mobilních aplikací:

Hydronic System

Aplikace určená pro návrh a kontrolu HVAC armatur vyvažovacích ventilů a tlakově nezávislých 2-cestných regulačních ventilů. Podívejte se na recenze a další obrázky na Google Play.

Kvízový framework

Pro jednoho klienta jsme vyvíjeli řešení pro libovolné vytváření kvízových otázek. O tom, jak jsme netradiční framework vyvíjeli, se blíže dočtete na našem blogu.

Timekeeper aplikace

Pro hlídání času a práce vyvíjíme vlastní aplikaci, kterou i úspěšně prodáváme klientům, kde často něco specifického upravujeme na míru klientským požadavkům.

Chcete více informací?

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Nejčastější chyby při vývoji mobilních aplikací

Nejčastější chyby při vývoji mobilních aplikací

Zjistěte, jakých omylů se vývojáři často dopouštějí a proč to může být na škodu celé práce....

číst

V Xamarinu jsme vytvořili zajímavou kvízovou aplikaci

Jak často má vývojář možnost udělat originální meta-aplikaci? My jsme tu možnost dostali a hodně nás to bavilo....

číst
chci jít na blog