zpět

Technologie Xamarin Technologie Xamarin

Ve vývojářském prostředí mobilních aplikací je důležitým rozhodnutím vybrání platformy: Android, nebo iPhone? A proč ne obojí zároveň?

Díky chytré myšlence na počátku a později zázemí velké firmy (nikdo menší než Microsoft) vyniká Xamarin mezi konkurencí jako švýcarský nožík v krabici čínských hůlek!

Společnosti jako je UPS, HP, Pepsi, Sennheiser nebo třeba sociální síť Pinterest o tom vědí své.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

4 výhody Xamarinu pro vývoj

Mezi největší přednosti Xamarinu patří:

  • Multiplatformní vývoj – dokážeme vyvíjet tři aplikace za cenu jedné. Jak to? Xamarin umožňuje sdílet většinu kódu aplikace mezi projekty pro různé platformy, s lehkým závěrečným přizpůsobením tedy lze stejnou aplikaci distribuovat pro Android, iOS, dokonce i jako tzv. moderní aplikaci pro Windows!
  • Uživatelské rozhraní – obsahuje sadu ovládacích prvků připravených pro okamžité použití. I v případě vývoje pro jedinou platformu tak razantně usnadňuje tvorbu elegantního a přehledného uživatelského rozhraní. Vaše aplikace tedy vypadá vždy skvěle.
  • Známé technologie – kód je otevřený, lze jej tedy kontrolovat a upravovat, vývoj aplikací probíhá v léty prověřeném jazyce C#, v celosvětově nejpoužívanějším vývojovém prostředí Visual Studio.
  • Vysoký výkon – Aplikace jsou Xamarinem kompilovány a na každé platformě hardwarově akcelerovány, jejich výkon je tedy srovnatelný s aplikacemi vyvíjenými přímo pro danou platformu.
Technologie Xamarin Technologie Xamarin Technologie Xamarin

CHCI NOVOU APLIKACI

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog