zpět

Webové aplikaceWebové aplikace

Vyvineme pro vás moderní webovou aplikaci, kterou budete mít kdykoliv po ruce. Ať už se jedná o aplikaci určenou pro podporu vašeho podnikání, či aplikaci, již budete využívat pouze v rámci uzavřeného firemního intranetu, navrhneme vhodné řešení přímo pro vás. Ovládáme 95 % používaných vývojářských jazyků, realizace vašeho nápadu tak pro nás nebude žádnou překážkou. Pusťme se rovnou do toho!

Mezi nejznámější příklady webových aplikací patří například světoznámé sociální sítě Facebook a Instagram či profesní síť LinkedIn, ale také poštovní programy typu Gmail či kancelářské programy Office365.

Chcete webovou aplikaci?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Proč chtít webovou aplikaci?

  • Jednoduchost provozu - webová aplikace funguje obdobně jako webová stránka. Je poskytována přímo ze serveru, čímž odpadá proces ukládání/instalování do paměti vašeho zařízení. Ve výsledku tedy potřebujete pouze webový prohlížeč.
  • Funkčnost pro více platforem - spolehlivě běží na jakémkoliv operačním systému od Windows, Apple až po Linux.
  • Přístupnost - k webovým aplikacím máte přístup de facto kompletně všude, kde je dostupné internetové připojení.
  • Připravíme návrhy, co a jak kde lze zajistit, vylepšit – protože máme více než dvacetileté know-how na trhu.

POTŘEBUJI UPRAVIT SOFTWARE

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Angular framework - aplikace

TOP 10 APLIKACÍ VYVINUTÝCH PROSTŘEDNICTVÍM FRAMEWORKU ANGULAR

Angular je javascriptový frontend framework používaný k vývoji webových aplikací, a to včetně těch větších a komplexnějších. V následujícím článku si představíme 10 aplikací, ...

číst
Nejčastější chyby při vývoji mobilních aplikací

Nejčastější chyby při vývoji mobilních aplikací

Zjistěte, jakých omylů se vývojáři často dopouštějí a proč to může být na škodu celé práce....

číst
chci jít na blog