Cestovní ruch

Během posledních let jsme pomohli k úspěchu nejedné cestovní kanceláři nebo cestovatelskému projektu. Oblast cestování vyžaduje specifický přístup propagace. Jsou důležité i drobné detaily, které v rámci komplexní strategie pomáhají odlišit se od ostatních.

S online marketingem pro cestovní kanceláře máme dlouholeté zkušenosti, což nás vede nejen k samotné marketingové činnosti, ale čas od času i k uspořádání workshopu či k publikaci odborných článků.

Podívejte se na naše reference prací pro klienty z oblasti cestovního ruchu – cestovní kanceláře, cestovní agentury a další cestovatelské projekty.

ikona 25 let Přes 25 let na trhu
ikona magazíny 6 vlastních magazínů – každý s návštěvností cca milionů lidí ročně
ikona provázanost Provázanost s Google a Seznam.cz
ikona služby Kompletní marketingové služby od hostingu až k tvorbě textů
 

ESO Travel

 

Našim dlouhodobým partnerem v oblasti vývoje a správy webu, SEO, PPC kampaní a zastřešující komunikace na sociálních sítích je dlouholetý leader českého trhu v luxusních poznávacích zájezdech ESO travel. Co děláme?

Na hlavním webu cestovní kanceláře www.esotravel.cz se staráme o SEO a linkbuilding, čímž přispíváme k rozšiřování povědomí o daných zájezdech a značce ESO travel.

Eso Travel

Minisites zaměřené na konkrétní oblasti a cílové destinace, což v rámci SEO pomáhá k lepším pozicím ve vyhledávání na internetu (weby zaměřené například na Kubu, Thajsko, Dominikánskou republiku, Čínu aj.). A dále také minisites zaměřené na konkrétní typy zájezdů – plavby na obřích výletních lodích a pravé africké safari.

Staráme se o 2 stránky na Facebooku – ESO travel a Chci za exotikou, kde pravidelně publikujeme svěží a zajímavý obsah o aktuálně pořádaných zájezdech. Tvoříme kompletní e-mailové newslettery pro informování stávajících i potenciálních klientů.

Tvoříme kompletní e-mailové newslettery pro informování stávajících i potenciálních klientů.

Vedeme PPC kampaně mířené na důležitá klíčová slova a na aktuální zájezdy. Aktivně při tom spolupracujeme s jednotlivými manažery pro konkrétní oblasti.

Součástí našich běžných činností je tvorba kvalitního obsahu, a to nejen textového. Vznikají u nás například atraktivní infografiky, které příjemnou formou komunikují požadované informace.

Chcete znát další detaily naší práce pro ESO travel? Podívejte na tuto success story.

ESO Plavby

 

Projekt ESO Plavby zabývající se plavbami na obřích výletních lodích, který vytvořila cestovní kancelář ESO travel, jsme uvedli do chodu širokým spektrem činností.

Vytvořili jsme klientovi webové stránky na míru, na nichž dbáme na kvalitní SEO a připravujeme grafiku pro reklamní bannery.

Eso Plavby #1

Aktivně se věnujeme linkbuildingu, a to formou publikace obsahu na externích cestovatelských portálech a webech. Tímto způsobem linkbuildingu zároveň obohacujeme externí stránky.

Staráme se o copywriting na webu. Podle předem daného publikačního plánu tvoříme obsah, který následně využíváme na Facebooku.

Co se nám opravdu povedlo? Za rok jsme navýšili počet odběratelů newsletteru na šestinásobek.

Cesta kolem světa

 

Cesta kolem světa je projekt cestovní kanceláře ESO travel. Díky pečlivě připravenému online marketingu bývá soukromé letadlo s 62 místy každoročně obsazeno i přes poměrně vysokou finanční náročnost zájezdu. Co je naší náplní práce?

Cesta kolem světa

Na webu jsme do praxe uvedli UX pravidla, aby z něj příjemci rádi čerpali informace. Staráme se o základní a technické SEO. Vedeme PPC kampaně a remarketing.

Plavby ledoborcem

 

Plavby ledoborcem jsou dalším specifickým projektem cestovní kanceláře ESO travel. A co my?

Plavby ledoborcem

Vytvořili jsme web po technické i obsahové stránce. Postarali jsme se o základní a technické SEO.

Extrem Tour

 

Vývojem webu, jeho správou a online marketingem v mnoha směrech pomáháme také cestovní kanceláři Extrem Tour. Staráme se o copywriting a SEO na webu. Optimalizujeme příležitostné PPC kampaně na vybrané zájezdy a zajišťujeme linkbuilding, v rámci kterého publikujeme obsah na externích médiích.

Extrem Tour

Co se nám opravdu povedlo? Za poslední 3 roky jsme zvýšili počet odeslání objednávkového formuláře o 30 %.

Skalla

 

Skalla CZ je cestovní kancelář, která se zaměřuje na zájezdy do Itálie, Chorvatska a Slovinska, v zimě se specializuje na lyžařské pobyty. Pomáháme jim pravidelně s optimalizací PPC kampaní.

Skalla CZ

Hamidi.cz

 

Rodinná cestovní kancelář specializující se na poznávací zájezdy a expedice v malých skupinkách do zemí Blízkého východu a na sever Afriky (Omán, Jordánsko, Alžírsko, Írán a další). CK HAMIDI vám dokáže sestavit i dovolenou na míru přesně podle vašich požadavků.

Skalla CZ

Naše práce zde spočívá především v SEO a obsahových aktivitách, které mají popularizovat vybrané lokace a zviditelňovat cestovní kancelář ve vyhledávačích. Do magazínu na webu Hamidi.cz pravidelně přispíváme optimalizovanými blogovými články o cestování a zajímavostech z daných zemí. K tomu cíleně budujeme odkazovou autoritu v rámci linkbuildingu.

Cestovinky

 

Abychom dobře využili naše dlouholeté programátorské, SEO i redaktorské zkušenosti a mohli nabídnout našim klientům v oboru cestování další synergii a přidanou hodnotu, postavili jsme si vlastní cestovatelský magazín Cestovinky.cz.

Cestovinky

Během několika let jsme ho pečlivou SEO a redakční prací s vhodnými tématy dostali na statisícové měsíční návštěvnosti a psaní o cestovatelské tematice nás díky tomu baví ještě mnohem víc. Portál přináší pro začátečníky i pokročilé cestovatele praktické informace a aktuality o cestování ze všech možných úhlů pohledů. Doporučí ty nejkrásnější místa k navštívení, inspiruje tipy k výletům, probírá zajímavé pamětihodnosti či neobvyklá místa a kultury. Jeho nedílnou součástí je také praktický rádce, který poradí například s cestovními doklady, pojištěním či stravováním ve vybraných destinacích.

Amerika.cz

 

Amerika.cz je tematický online magazín a praktický průvodce zaměřený na Spojené státy, na cestování po nich, na zajímavá místa i život v nich. Postavili jsme ho, naplnili kvalitním obsahem a postupně okolo něj vybudovali komunitu zájemců o tuto oblast.

Amerika

Co se nám opravdu povedlo?Oproti prvnímu roku od spuštění jsme zvýšili organickou návštěvnost o 401 %.

Další cestovní kanceláře, se kterými jsme v minulosti spolupracovali: