zpět

Audit PPC kampaníBannerová a PPC reklama

Nejste spokojeni s výkonností svých PPC kampaní? Jejich špatné nastavení stojí spoustu neefektivně vynaložených peněz a znemožňuje další růst zisků.

Ověřte si, jak jsou na tom vaše placené kampaně

Upozorníme vás na případné nedostatky a možnosti jejich úprav. Ze svých dlouholetých zkušeností víme, že tyto úpravy mohou tržby i zněkolikanásobit a přitom snížit podíl nákladů na obratu. 

Audit PPC

Nezávazně nás kontaktujte a získejte mikroaudit vašich kampaní. získat audit

Potřebujete znát důvody. 5 z nich najdete níže. Nebo se podívejte na reference některých e-shopů, které po mnoho let spravujeme. Záměrně vybíráme e-shopy různých velikostí a obratů. Prohlédněte si naše reference.

5 důvodů, proč spolupracovat s námi:

  • Jde nám o váš zisk. Neargumentujeme vyšší návštěvností, CTR a podobnými věcmi, kterými se zčásti omlouvají špatné výsledky, ale pouze růstem vašich zisků a zefektivněním nákladů.
  • Všichni naši PPC specialisté mají minimálně 3 roky zkušeností.
  • Váš audit a případnou správu kampaní bude dělat člověk, který se specializuje čistě na kampaně pro e-shopy.
  • U nás se vám nestane, aby jste jednali se seniorem a kampaně vám pak případně spravoval nezkušený junior.
  • Přes 20 let tradice naší společnosti je dokladem stability a závazkem k odvedení špičkové práce.

Chcete to zkusit? Pošlete nám formulář a získejte audit. Nemáte ještě kampaně pro váš e-shop a uvažujete o nich? Kontaktujte nás také, rádi poradíme. Nemáte e-shop a soustředíte se zisk leadů či poptávek? Dejte nám vědět. Máme specialisty, kteří se soustředí právě na tento typ kampaní.

Jak klientům díky PPC pomáháme růst?

AAAradiátory.cz

Přední prodejce radiátorů a kotlů nás pověřil úkolem zastavit stagnaci a zvýšit tržby PPC kampaní. Po úvodním auditu a postupnému odladění mají naše PPC kampaně za poslední kvartál meziročně 4,5x vyšší obrat při polovičním PNO. Obrat celého eshopu jsme díky tomu meziročně zvýšili přes 350%.

AHProfi

Významný rodinný eshop s prémiovým pracovním nářadím. Za první 2 měsíce spolupráce jsme zvýšili meziročně tržby ADS kampaní o 106% při současném snížení PNO o 25% díky zásadním úpravám ve struktuře a strategii nabídek PLA kampaní. Aktuálně ladíme kampaně pro dlouhodobý efektivní růst při nižším PNO a upravujeme strategii kampaní na Slovensku.

Acara

Český výrobce lišt a profilů nás oslovil s úkolem zvýšit stagnující tržby eshopu. Po úvodním auditu a úpravách jsme během prvních 3 měsíců zvýšili tržby PPC kampaní o 50% oproti předchozímu období. Z meziročního pohledu jsme obrat zvýšili o více než 130% při vzrůstu PNO jen cca 2%.

Kolokrám

Eshop s exkluzivním cyklistickým vybavením a koly značky SPECIALIZED nás loni požádal o vylepšení výkonnosti PPC kampaní. Pustili jsme se do optimalizace a za posledních 6 měsíců mají díky nám tržby z kampaní meziročně o 159% vyšší při nižším PNO.

Obchod s erotickým zbožím

Jednomu z největších českých prodejců erotického zboží jsme za pouhých šest měsíců spolupráce dokázali v rámci stejného PNO zvednout tržby v meziročním srovnání o 226,74 %. Detailně se o naší práci můžete dočíst v této případové studii.

Danfoss

Podrobným testováním, laděním UX vstupní stránky a postupnou optimalizací a zefektivněním kampaně jsme zdvacetinásobili konverzí míru, 10x snížili cenu za konverzi. Během 6 měsíců jsme intenzivní výkonovou kampaní dosáhli přes 1000 odeslaných poptávkových formulářů.

 

Chci audit PPC

Od PPC auditu jste jen jeden krok. Zanechte nám své kontaktní údaje a získejte PPC audit.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Rostoucí návštěvnost webu

Jak zvýšit návštěvnost webu?

Otázku návštěvnosti je potřeba řešit hned na začátku tvorby každého webu. Bez ní horko těžko dosáhnete svých cílů. Poradíme vám, jak ji co nejefektivněji zvýšit!...

číst
SEO audit webu

SEO audit webu

SEO audit je jedním ze základních kamenů úspěšného webu. Co přesně to SEO audit je, k čemu je dobrý a jaké faktory při jeho realizaci vzít v potaz? ...

číst
chci jít na blog