zpět

Audit PPC kampaní zdarmaBannerová a PPC reklama

Máte e-shop a nejste spokojeni s jeho obratem nebo výkonností vašich PPC kampaní? Inzerujete v rámci systémů Sklik a Google Ads (AdWords) a přináší vám kampaně málo či jsou náklady vzhledem k ziskům vysoké? Využijte naší časově omezenou nabídku a získejte nyní mikroaudit vašich kampaní zdarma.

PPC systémy se staly do značné míry vědou, které by se měl věnovat zkušený specialista. U e-shopu to platí dvojnásob. Vyhledávací kampaně, produktové kampaně, dynamický remarketing, obsahové reklamy, YouTube kampaně dynamické kampaně ve vyhledávání. Možností je tolik, že je téměř nemožné pro nezkušeného člověka kampaně nastavit tak, aby plně využily jejich potenciál a byly efektivní.

Špatné nastavení váš byznys přitom stojí spousty peněz vyhozených za reklamu a hlavně znemožňuje další růst zisků. Nechte si zdarma udělat stručný mikroaudit, který vás upozorní na případné nedostatky a nabídne formu úprav. Z našich mnohaletých zkušeností víme, že tyto úpravy mohou tržby i zněkolikanásobit a přitom snížit podíl nákladů na obratu. Zajímává vás to?

Audit PPC zdarma

Nezávazně nás kontaktujte a získejte mikroaudit vašich kampaní dočasně zdarma. získat audit

Potřebujete znát důvody. 5 z nich najdete níže. Nebo se podívejte na reference některých e-shopů, které po mnoho let spravujeme. Záměrně vybíráme e-shopy různých velikostí a obratů. Prohlédněte si naše reference.

5 důvodů, proč spolupracovat s námi:

  • Jde nám o váš zisk. Neargumentujeme vyšší návštěvností, CTR a podobnými věcmi, kterými se zčásti omlouvají špatné výsledky, ale pouze růstem vašich zisků a zefektivněním nákladů.
  • Všichni naši PPC specialisté mají minimálně 3 roky zkušeností.
  • Váš audit a případnou správu kampaní bude dělat člověk, který se specializuje čistě na kampaně pro e-shopy.
  • U nás se vám nestane, aby jste jednali se seniorem a kampaně vám pak případně spravoval nezkušený junior.
  • Přes 20 let tradice naší společnosti je dokladem stability a závazkem k odvedení špičkové práce.

Chcete to zkusit? Pošlete nám formulář a získejte audit zdarma. Nemáte ještě kampaně pro váš e-shop a uvažujete o nich? Kontaktujte nás také, rádi poradíme. Nemáte e-shop a soustředíte se zisk leadů či poptávek? Dejte nám vědět. Máme specialisty, kteří se soustředí právě na tento typ kampaní. Mezi naše klienty patří takové společnosti jako Esotravel, Datahep, 4isp či LIGS. Mnohým z nich jsme spravovali kampaně na globální úrovni.

 

Chci audit PPC

Od PPC auditu jste jen jeden krok. Zanechte nám své kontaktní údaje a získejte PPC audit zdarma.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Vyhledávání a uživatelský záměr

Vyhledávání a uživatelský záměr aneb Tři kroky, jak vylepšit obsah i SEO

Obsah vytvořený s ohledem na konkrétní uživatelský záměr je užitečný nejen pro ty, kdo hledají odpověď na svou otázku nebo si chtějí objednat nějaký produkt či službu, ale také...

číst
Jak založit firemní blog - jak psát blogové příspěvky

Jak založit firemní blog | 6. díl |Tipy a rady pro rozvoj obsahu – jak na co nejlepší příspěvky

Napsat opravdu kvalitní blogový příspěvek, který návštěvníci dočtou až do konce, není jen tak. My vám však v tomto díle ukážeme, jak na to. Tak čtěte dále!...

číst
chci jít na blog