Reference CK Hamidi

CK Hamidi

Cestovní kancelář Hamidi provádí své klienty po zemích Blízkého a Středního východu a po různých zemích Afriky – včetně lokalit, které mohou obyčejným smrtelníkům připadat prvoplánově nelákavé.

Malá a originální cestovka vyžaduje individuální přístup a kontinuální práci hned v několika směrech online marketingu, jako je SEO, copywriting nebo linkbuilding, které na sebe úzce navazují.

S čím klientovi pomáháme?

S klientem, jímž je Omar Jamaein, spolupracujeme od roku 2021 a od té doby návštěvnost jeho webu s mírnými výkyvy stoupá.

V rámci SEO a copy činností se soustředíme na destinace zájezdů, zajímavých míst a souvislostí, které k arabskému světu patří. Pokryli jsme tak všechny prioritní výrazy z hlediska vyhledávání. V této práci dále pokračujeme – zpracováváme i ta méně hledaná témata, aby měl web ještě větší šanci na úspěch.

Bez ustání se věnujeme i posilování brandu a linkbuildingu. Tvoříme zpětné odkazy na magazínech zaměřených na milovníky cestování – např. Cestovinky.cz, Desperado.cz nebo Letuska.cz. K linkbuildingovým aktivitám nám slouží vlastní a stále vyvíjený nástroj Tracker. S externím odkazováním, zjišťováním aktuálních pozic a konkurenčních slov nám pomáhá i Collabim.

Do práce pro CK Hamidi zapojujeme i přední specialisty v oboru. Patří k nim třeba Pavel Jartym st., který coby biblista dlouhodobě bádá a zaměřuje se na biblická místa na Předním východě.

Jaké máme výsledky?

Od roku 2021, kdy jsme zahájili spolupráci s klientem, roste organická návštěvnost webu, lidé tedy přicházejí skrze fráze, které sami vyhledávají:

 

Web CK Hamidi se nám podařilo posunout na přední místa ve vyhledávání v Google. Například při zadání klíčové fráze „arabská kuchyně“ se v současnosti umisťuje na 2. pozici:

 

 

Na předních příčkách se web drží i na další vyhledávací fráze, jako jsou například „skalní město petra“ a „madagaskar zajímavá místa“:

 

 

Jak je s námi spokojený sám klient?

O bezproblémové spolupráci vypovídá nejen doba jejího trvání, ale i reference, kterou jsme od klienta obdrželi:

 

Chcete i vy patřit k řadě našich spokojených klientů? Pak neváhejte a kontaktujte nás!