Marketing a tvorba webů pro IT společnosti

Prohlédněte si reference našich vývojářských a marketingových aktivit pro klienty z odvětví informačních technologií. Nabízíme funkční řešení pro vaše IT podnikání jak v oblasti tvorby a správy webových stránek, SEO, copywritingu, tak např. také podpory přes PPC kampaně.

ikona 25 let Přes 25 let na trhu
ikona magazíny 6 vlastních magazínů – každý s návštěvností cca milionů lidí ročně
ikona provázanost Provázanost s Google a Seznam.cz
ikona služby Kompletní marketingové služby od hostingu až k tvorbě textů

Tvorba a správa webů

DataHelp

Datahelp.cz je česká firma, která se zaměřuje na záchranu a obnovu dat z paměťových médií. Firma je špičkou ve svém oboru, na trhu působí více než 20 let. DataHelp zachraňuje smazaná nebo poškozená data z pevných i externích disků, SSD, RAID polí, paměťových karet, chytrých mobilních telefonů (Android i Apple) a dalších datových úložišť.

Datahelp

DNS.cz a DNS.sk

Distributor s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, VAD) působící v České republice a na Slovensku. DNS.cz a DNS.sk nabízí služby pro náročné IT projekty od A až po Z. Od návrhu přes podporu až po realizaci, včetně financování, bezpečnosti, marketingu, IT vzdělávání a cloudových řešení.

DNS

HARBER IP

Společnost HARBER IP s.r.o. založily Kateřina Hartvichová a Ingrid Beránková Ambruzová. Profesionální tým poskytuje služby patentových zástupců pro ochranu a prosazování práv z patentů, užitných vzorů a ochranných známek v České republice i v zahraničí. Firma nabízí poradenství při transferu technologií a spolupracuje s mnoha zahraničními patentovými zástupci v desítkách zemí po celém světě.

Harber IP

Nanokompozity

Na portálu Nanokompozity.cz najdete informace o nových materiálech a inovativních technologiích v celé řadě oborů. Server ve spolupráci s odborníky a zástupci firem z celého světa mapuje všechny dostupné poznatky, včetně těch negativních, které mohou ovlivnit rozvoj české i světové ekonomiky.

Nanokompozity

NETIO

Společnost NETIO poskytuje zákazníkům rozmanité hostingové služby – domény, multihosting, fyzické servery i virtuální servery, SSL certifikáty. Správa webových stránek netio.cz je v tomto případě naší doménou.

Netio

Total Service

Firma Total Service působí na českém trhu v odvětví ICT technologie od roku 1997. Její profesionální specialisté se 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce starají o externí správu datových center pro malé a středně velké podniky, mimo jiné i pro významné nadnárodní korporace a organizace státní správy. Pro společnost jsme vytvořili přehledný, funkční a moderní web na stránce www.totalservice.cz.

Total Service

Reseller Magazine

Internetový portál Reseller Magazine OnLine, který najdete na stránkách www.rmol.cz, je web denní potřeby ICT resellera. Reseller Magazine vychází rovněž jako stejnojmenný časopis, jenž každý měsíc představuje prodejcům, výrobcům a distributorům novinky zaměřené výhradně pro prodejní kanál ICT.

Reseller

We ♥ Drupal

Server MameRadiDrupal.cz, provozovaný firmou Aira GROUP, se stará o tvorbu, správu a hosting webů postavených na oblíbeném open-source redakčním systému (CMS) Drupal. Publikační platformu využívá více než 8 milionů internetových stránek po celém světě. Buďte mezi nimi i vy!

Máme rádi Drupal

Fakulta strojní ČVUT

Pro významného klienta, České vysoké učení technické v Praze, jsme vytvořili dvě microsite, které sloužily jako pozvánka na specifickou IT konferenci. První internetová stránka hsm2019.cz se zaměřovala na mezinárodní konferenci High Speed Machining a druhá microsite s názvem ictimt2021.cz zvala návštěvníky na mezinárodní konferenci International Conference on Thermal Issues in Machine Tools. Obě se zaměřením na obráběcí stroje, konkrétně na technologie vysokorychlostního obrábění a tepelné aspekty obráběcích strojů.

ČVUT

SEO

Společnost Aira GROUP nabízí zákazníkům komplexní služby SEO (Search Engine Optimization), které jsou důležité pro zlepšení viditelnosti vašich webových stránek v internetových vyhledávačích (především v Google).

Zkušenosti v oboru sbíráme nepřetržitě přes 15 let, naši zkušení optimalizátoři používají funkční techniky, které se průběžně přizpůsobují měnícím se strategiím a požadavkům vyhledávacích algoritmů. Poradíme si s technickou či obsahovou on-page optimalizaci, off-page optimalizaci (linkbuilding) či tvorbu obsahu na míru dle aktuální analýzy klíčových slov.

Níže najdete několik ukázek konkrétní SEO práce pro naše IT klienty:

AK SYSTEM

Postarali jsme se o optimalizaci webu www.aksystem.cz, který se věnuje komplexnímu řešení pro nastavení účetního a ekonomického programu POHODA. Firma nabízí své služby pro malé, střední i velké podnikatele.

AK System

DataHelp

Pro našeho významného klienta Datahelp.cz, který se specializuje na záchranu a obnovu poškozených dat, zajišťujeme rozsáhlý balíček služeb. Kromě správy webových stránek se staráme o SEO optimalizaci pro vyhledávače, PPC kampaně, tvorbu reklamních a marketingových textů určených k propagaci značky na různých platformách, včetně facebookových stránek firmy.

Datahelp

DiiT a CDR

CDR.cz je zpravodajský IT server s tradicí od roku 1998, jenž je úzce provázán s IT serverem Deep in IT (DiiT.cz). Každá webová stránka má oddělený tým redaktorů, který přináší nejčerstvější informace ze světa počítačů a technologií. Technický provoz pro oba weby zajišťuje AIRA Group, která zároveň řeší vývoj webu na Drupalu a vybrané SEO aktivity.

DIIT a CDR

Vyřeš IT

Služba Vyres.it splní všechna vaše IT přání. Postará se o profesionální správu IT, komplexní outsourcingové služby, zajistí spolehlivou funkčnost vašich serverů a nebo vám zapojí novou tiskárnu. Důraz je kladen na osobní kontakt a nepřetržitou uživatelskou podporu.

Vyřeš IT

We ♥ Drupal

Díky úspěšným SEO úpravám se podařilo nastartovat přirozenou vyhledatelnost a návštěvnost vodící nové návštěvníky na web drupalových vývojářů MameRadiDrupal.cz, který nabízí nejen obecné informace o redakčním systému Drupal, ale také možnost nechat si na dané platformě vytvořit kompletní webové stránky na míru.

Máme rádi Drupal

Copywriting

Naši zkušení obsahoví specialisté a redaktoři zvládnou připravit různý webový obsah na míru tak, aby byl čtivý, odborně i gramaticky funkční a díky našim letitým SEO zkušenostem také dobře dohledatelný a zvýšil vám počet návštěv na stránkách. Přesvědčte se níže.

Avast

Spolupracovali jsme s celosvětově známou společností Avast Software, která vyvíjí antivirový program Avast. Společně se specialisty firmy Avast jsme připravili tematické rozhovory týkající se IT bezpečnosti, které jsme publikovali na našich počítačových magazínech.

INITED Solutions s.r.o.

Pro firmu INITED Solutions s.r.o. (www.inited.cz) zabývající se vývojem mobilních aplikací jsme tvořili reklamní a marketingové texty na míru.

Synology

Výrobce úložných zařízení, firma Synology Inc., je špičkou v IT oboru na poli správy, zabezpečení a ochrany dat od flash disků až po cloudové architektury. Pomohli jsme jim s tvorbou edukativních článků a také s optimalizací příslušné obsahové sekce na jejich korporátním webu.

PPC

Jen dobré SEO už v dnešní době většinou k zajištění dostatečného množství poptávek nestačí. Naši PPC specialisté vám proto i v IT sektoru vymyslí funkční strategii kampaní na míru.

DataHelp

Pro našeho významného klienta Datahelp.cz, který se specializuje na záchranu a obnovu poškozených dat, zajišťujeme rozsáhlý balíček online marketingových služeb. V rámci PPC kampaní pokrýváme všechny vhodné platformy a cíleně také budujeme a posilujeme dlouhodobou známost značky včetně edukace jejich zákazníků na sociálních sítích.

WIA

Spolehlivý poskytovatel telekomunikačních služeb WIA spol. s r. o. nabízí komplexní řešení pro firmy i domácnosti. Pomohli jsme jim vyladit výkon a efektivitu PPC kampaní, aby o sobě dali více vědět.