Co díky tomu získáte?

Co je korporátní identita

  • Korporátní identita neboli jednotný vizuální styl tvoří základní identifikační prvek firmy, který má na starosti její zapamatovatelnost, odráží nabídku služeb, firemní hodnoty, přístup (moderní či konzervativní) a vypovídá o její profesionalitě.
  • Mezi celkovou korporátní identitu řadíme jak logo, tak i firemní barvy, oficiální písmo, tiskoviny (letáky, vizitky, hlavičkový papír a další aplikace), a v neposlední řadě také webové stránky.
  • Kvalitní vizuální styl je důležitou investicí pro celkovou prezentaci firmy. Investice do vizuálního stylu se vám v případě marketingu několikanásobně vrátí. Naopak podcenění vizuální identity může skončit fiaskem, jak jsme napsali v tomto článku na našem blogu.
Ukázka vizuálního stylu pro firmu Pragolab

Vizuální identita pro firmu Pragolab

Chcete začít?

Ozvěte se nám a domluvíme spolu další postup Chci kvalitní vizuální styl

Jak pracujeme?

1. Úvodní schůzka

Při tvorbě nového vizuálního stylu je velmi důležitá komunikace s klientem. Při tvorbě nového loga či celé korporátní identity klademe důraz na úvodní schůzku (osobně či přes Skype), na které si vyjasníme, jak by mělo nové logo vypadat, jaké hodnoty by mělo odrážet, kdo je cílový zákazník apod. Pokud nemáte o novém logu představu, nevadí. Provedeme kompletní analýzu firmy a postaráme se o ideální řešení na míru.

hodnoty firmy logo Pragolab

Je důležité, aby logo odráželo hodnoty a vize firmy

2. Tvorba návrhů

Po úvodní schůzce zhotovíme několik návrhů loga ve formě skici. Zobrazíme různé varianty vaší budoucí značky. Následuje další konzultace, kde vám předložíme návrhy společně s popisem řešení a odbornou konzultací z oblasti designu. Dohodneme se na barevnosti, stylu a doladíme detaily. Poradíme vám s nejlepším řešením, ale finální volba zůstane na vás.

ukázka logotvorby

Postup redesignu loga pro Mahoon

3. Příprava loga ve vektorech

V další části následuje už samotná tvorba loga ve vektorech. Pro logotvorbu používáme program Adobe Illustrator. Zhotovíme logo v křivkách v různých barevných variantách včetně černobílé verze. Poté, co finální verzi loga odsouhlasíte, zpracujeme logomanuál, aplikace loga na tiskoviny, nové webové stránky apod.

Ukázka aplikace loga Pragolab

Pomůžete mi také s případným potiskem?

V jakém momentě doporučujete přemýšlet o změně korporátní identity?

Postaráte se také o kompletní redesign webu?

Chtěl bych k logu vytvořit firemního maskota. Bylo by to možné?

Mám zájem o vytvoření limitované edice loga k výročí mé firmy. Děláte i tyto úpravy?

Potřeboval bych pomoci také s online marketingem. Nabízíte tyto služby?

Chci korporátní identitu

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Správa webových stránek, nebo redesign: Jak si vybrat?

Správa webových stránek, nebo redesign: Jak si vybrat?

Máte pocit, že vašemu webu ujíždí vlak a chtělo by to změnu? Pozor, ne vždy je kompletní redesign krok vpřed. Jak zjistit, že je čas na redesign a kdy je vhodnější zaměřit se na spr...

číst
Slider

Slider na webu: Ano, nebo ne?

Uvažujete nad použitím slideru na svém webu? V tomto článku se zamyslíme nad problematikou jeho využití. ...

číst
chci jít na blog