zpět

Webhosting Webhosting

Abyste mohli mít svůj web na internetu, je třeba si pronajmout vlastní prostor, kam ho umístíte. To je celé kouzlo webhostingu – zprostředkovat vám jakousi virtuální kancelář, v níž se budete moci prezentovat před celým internetovým světem.

V rámci našich serverových ICT řešení vám zajistíme profesionální webhostingové služby. Provádíme registrace, převody i nákupy internetových domén, hosting webů a rozsáhlých portálů, samozřejmě zařídíme i provoz e-mailů. To vše tak, abyste se nemuseli o nic starat a věnovali maximum své energie vlastnímu podnikání.

Zlobí Vás IT?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám

Jaké jsou výhody webhostingu s Airou?

  • Ušetříte peníze – nemusíte si pořizovat vlastní server, abyste mohli mít vlastní web. Pronajměte si server u nás a využívejte i jeho profesionální správu a obsluhu.
  • Získáte spolehlivé řešení – spolu s webhostingem získáváte i zákaznickou podporu, non-stop dohled nad fungováním serveru a navíc vysokou kvalitu technického vybavení, kterou by si menší firma nemohla dovolit.
  • Kvalita za rozumnou cenu – protože webhosting nabízíme spolu s dalšími službami, můžeme zajistit opravdu výhodné ceny.
  • Kompletní správa – postaráme se o celý váš informační systém, takže nebudete muset zaměstnávat vlastní drahé specialisty. Získáte profesionální tým odborníků, perfektní služby a komplexní servis.
  • Bezpečnost pro vaše data – zabezpečení sítě je podmínkou kvalitního webhostingu – postaráme se o zabezpečení vašeho webu na několika úrovních – od přístupových hesel po zamykání účtů.

Clustering – webové služby s vysokou návštěvností

Abychom pro vaše projekty zajistili co nejvyšší dostupnost, jsme schopni sestavit vám tzv. Cluster. Až 32 serverů je tak možné propojit pod jednou IP adresou, takže můžete komunikovat s kterýmkoli serverem. To má nespornou výhodu hlavně pro weby s vysokou návštěvností a tedy velkou zátěží – pokud jeden server přestane fungovat, je okamžitě zastoupen ostatními servery v clusteru. Vaše data jsou tak dostupná neustále. Zátěž je navíc mezi jednotlivé servery rovnoměrně rozkládána.

Potřebuji hosting

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Jak vybrat server a nespálit se? Proklepněte si terminologii

Tento článek má za cíl objasnit nejčastěji používané výrazy, se kterými se při hledání pronájmu serveru setkáte a pomoci se vám lépe zorientovat v nabídkách IT poskytovatelů. ...

číst

Obecné nařízení pro ochranu osobních údajů hrozí půlmiliardovými pokutami

EET stále bojuje s porodními bolestmi a na mnohé firmy se chystá další legislativní strašák – GDPR. Tato anglická zkratka se používá pro Obecné nařízení pro ochranu osobních údaj...

číst
chci jít na blog