zpět

Symfony – custom programování

Framework Symfony je flexibilním nástrojem pro usnadnění tvorby webových aplikací. Hodí se ideálně jako pevný základ pro dlouhodobě koncipované vetší či menší projekty. Podívejte se na 5 výhod programování na Symfony.

Naše vývojáře baví na Symfony dobrá strukturovanost a vhodná škálovatelnost na míru. Přesvědčte se sami v našich referencích, jak tyto prvky využíváme u našich klientů.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Výhody

  • Více možností rozšiřitelnosti.
  • Rychlejší než většina ostatních rámců PHP. A to díky svému preciznímu systému použitelných komponentů. V komunitě se říká se, že je Symfony až 3x rychlejší než např. PHP Zend.
  • Přizpůsobivost a optimální výkon (požadavek / odpověď zaměřená na HTTP), spotřebuje také méně paměti.
  • Kvalitní systém práce s mezipamětí, kdy se v MySQL zachová skupina příkazů, což je usnadnění pro jejich opětovní provedení.
  • Solidní zabezpečení vůči XSS útoků a obdobným variantám.

Co je Symfony?

  • Symfony je open-source webový aplikační framework pro PHP (využívá základu modelu frameworků Ruby On Rails, Django a Spring) z roku 2005 od Fabiena Potenciera.
  • Komponenty Symfony pro preciznější zdrojový kód dále využívá nejen Drupal (na který se taktéž specializujeme), ale například i Laravel (náš tým vývojářů ví nejméně o 14), Joomla, TYPO3, October CMS a další.

Srovnání rychlosti PHP frameworků.

Reference

MÁM ZÁJEM O technologii Symfony

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog
PHP framework Symfony pro tvorbu webových aplikací