zpět

Laravel – custom programování

Laravel je ideálním na PHP běžící ucelené prostředí, kde vyvíjet velké podnikové aplikace a rozhraní. Využijete tak výhody jeho potenciálu a výrazně ušetříte. Při programování v Laravelu čerpáte 4 masivní benefity.

Rozjedeme na Laravelu nový projekt, či klidně převezmeme stávající. Máme zkušenosti a dobré reference. Pobavme se nad vaším byznysovým směrováním. S Laravelem budete mít pevný a čistý backend v zádech.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Výhody

  • Solidní předpřipravené s dobrým manuálem a rychlou generací příkazů v terminálu. Vestavěné rozhraní Artisan se postará o cca 30 % dalších faktorů a zrychluje výrazně vývoj.
  • Vlastní šablonový základ Blade, který usnadňuje pravidelné úlohy a procesy (autentizace, cáchování, sessions apod.) a zvyšuje efektivitu běhu stránek.
  • Důmyslná bezpečnostní složka. Používá hashované hesla a SQL příkazy. Chrání také Cookies. Dobrá práce s tokeny proti útokům typu CSRF.
  • Migrace databází a správa. S Laravelem se jedná o intuitivní a snadnou záležitost. Takže aplikace o hodně dat nejsou žádný problém.

Co je Laravel?

  • Laravel je open source PHP framework pro webové aplikace vyvinutý programátorem Taylorem Otwellem v roce 2012.
  • Jedná se o nejvyužívanější PHP framework na světě a v Česku má ke květnu 2020 nárůst popularity o cca 44 %.
  • Je postaven na „bedrech“ velkých frameworkových obrů (Blade, Symphony, Composer) a čerpá z nich to nejlepší pro své potřeby.

MÁM ZÁJEM O technologii Laravel

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

ASO - optimalizace pro obchod s mobilními aplikacemi

ASO: Obdoba SEO ve světě mobilních aplikací

Trh s mobilními aplikacemi se v posledních letech rozrůstá mílovými kroky. Chcete-li být vidět a předčit své konkurenty, pak je potřeba danou mobilní aplikaci optimalizovat. K tomu slou...

číst
Angular framework - aplikace

TOP 10 APLIKACÍ VYVINUTÝCH PROSTŘEDNICTVÍM FRAMEWORKU ANGULAR

Angular je javascriptový frontend framework používaný k vývoji webových aplikací, a to včetně těch větších a komplexnějších. V následujícím článku si představíme 10 aplikací, ...

číst
chci jít na blog