zpět

C# – custom programování

Řešení, které dokáže efektivně pohánět komplexní webové, desktopové i mobilní aplikace? Pak je C# tou správnou volbou! Skvěle se hodí pro větší i menší aplikace s robustním systémem a infrastrukturou a často je využíván pro potřeby e-shopů, bankovních aplikací, monitorovacích nástrojů aj.

Díky svým výhodám se dlouhodobě řadí mezi TOP 5 programátorských jazyků. S jazykem C# máme bohaté zkušenosti, kdy dokážeme požadované aplikace nejen vytvořit, ale i nadále spravovat a těžit z nich dlouhodobě maximum. Přesvědčte se sami v našich referencích.

 

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Výhody

  • C# běží ve vlastním běhovém prostředí, nedochází k přímé kompilaci jazyka, ale je potřeba disponovat předem nainstalovaným programem. Díky tomu funguje na celé řadě zařízení a operačních systémů.
  • Robustnost, trvanlivost a programátorská produktivita – tím vším se C# vyznačuje, a navíc poskytuje podporu pro principy SW inženýrství.
  • Bezpečnost především – umožňuje pouze bezpečné předdefinované konverze a poskytuje tak vyšší úroveň zabezpečení.
  • Orientace na rychlost vývoje, mezinárodní podpora.
  • Přístup ke knihovně obsahující vše potřebné a umožňující pracovat s libovolnou verzí jazyka.

Co je C#?

  • C# je moderní, jednoduchý a vysokoúrovňový objektově orientovaný programovací jazyk.
  • Byl vyvinut gigantem v oboru, firmou Microsoft, v roce 2000.
  • Je využíván společnostmi, jako jsou Notino, Deloitte, Siemens, Oriflame či Komerční Banka.
  • Byl založen na jazycích C++ a Java, ale oproti konkurenční Javě je C# z hlediska syntaxe srozumitelnějším jazykem. Možná proto jsou programátoři pracující se C# usměvavější:

Reference

Pro naše klienty jsme řešili již celou řadu projektů založených na programovacím jazyce C#, níže naleznete jejich ukázku.

 

MÁM ZÁJEM O technologii C#

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog