Aplikace pro Facebook Aplikace pro Facebook

Facebook je nedílnou součástí moderního marketingu. Jeho velká síla spočívá v tom, že lidé na něj chodí rádi, chodí se tam bavit a tráví tam velké množství času každý den. Pokud se rozhodnete mít vlastní firemní facebookový profil, musíte se o něj starat a dát lidem to, co na Facebooku hledají – zábavu. Čím hezčí, zajímavější a interaktivnější váš profil bude, tím snáz na něj přivedete návštěvníka.

Proč má smysl investovat do Facebooku?

 • Facebook přispívá k „love brand“ strategii. Pokud lidé začnou vaši firmu „lajkovat“, máte šanci si je získat zcela a navždy.
 • Komunita fanoušků bývá aktivní a může vám přinést cennou zpětnou vazbu třeba o vašich nových produktech nebo o kvalitě nabízených služeb. Obecně je to velmi dobré místo na komunikaci se zákazníkem.
 • Facebook může sloužit jako výborný zdroj konverzí právě díky FB aplikacím nebo FB soutěžím.

Jaké aplikace na FB pro vás můžeme udělat?

 • Webové stránky na Facebooku
  Chtěli byste mít na FB profilu informace z vašeho webu ve firemní grafice? Na váš FB profil vám dokážeme převést některé kusy vašeho webu. Můžete tam pak mít třeba záložku „O nás“ a mnoho dalšího obsahu.
 • Webové aplikace na FB
  Máte na webu aplikaci a chtěli byste ji mít i na Facebooku? Převedeme vám ji tam! Ať už jde o objednávkový formulář nebo rozsáhlý návrhář skříní.
 • Facebookové aplikace
  Na míru vám dokážeme vytvořit vlastní, originální facebookovou aplikaci s libovolnou funkcionalitou. Vytvoříme vám nejrůznější soutěžní aplikace, hry na Facebook nebo interaktivní firemní prezentace ve formě katalogu.

Potřebuji propagaci na Facebooku

napište nám

Blogujeme!

démon typografie

Vybrané lahůdky z typografie: 7 chyb, které mění text v napohled nepříjemnou záležitost

Drtivá většina copywriterů umí psát, ale chybu občas udělají i ti nejzkušenější. A když zrovna nejde o pravopis nebo stylistiku, ve hře je typografie. Vyhmátla jsem nejčastější ch...

Přiveďte zákazníky z Facebooku na web

5 základních tipů, jak využít Facebook k přilákání nových zákazníků

Počet uživatelů Facebooku se blíží dvěma miliardám, jen u nás se k němu alespoň jednou měsíčně přihlásí přes 4,5 milionu lidí. To je obrovský prostor pro reklamní sdělení. Jak...

chci jít na blog