Online Marketing

Mít krásné webové stránky je důležité. Jenže aby se na ně váš potenciální zákazník dostal, musí mu o nich někdo říct. Ten „někdo“ v dnešní době nebývá soused nebo kolega z práce, ale internetový vyhledávač. A dokud si vás nevšimne ON, pak vás jistojistě neobjeví ani váš zákazník, a dokonce ani jeho soused.

Naše taktika pro váš úspěch

Chci Online Marketing

napište nám

Nástroje online marketingu se starají o to, aby lidé začali po vašich službách prahnout a aby vaše působení na internetu bylo efektivní. Vše začíná tvorbou kvalitních a chytře řešených webových stránek s unikátním obsahem, pokračuje přes optimalizaci pro vyhledavače a končí reklamou a budováním zpětných odkazů, který váš web podepřou. To všechno dohromady je marketingová strategie s jediným cílem – zaujmout a prodat.

Víte, že...

Marketing nemusí být jenom stokrát omleté vychvalování. Účinným, ale nebezpečným nástrojem je i negativní marketing – právě jeho zásluhou je možné dokonale zviditelnit firmu nebo výrobek a to s minimálními náklady.

Blogujeme!

démon typografie

Vybrané lahůdky z typografie: 7 chyb, které mění text v napohled nepříjemnou záležitost

Drtivá většina copywriterů umí psát, ale chybu občas udělají i ti nejzkušenější. A když zrovna nejde o pravopis nebo stylistiku, ve hře je typografie. Vyhmátla jsem nejčastější ch...

Přiveďte zákazníky z Facebooku na web

5 základních tipů, jak využít Facebook k přilákání nových zákazníků

Počet uživatelů Facebooku se blíží dvěma miliardám, jen u nás se k němu alespoň jednou měsíčně přihlásí přes 4,5 milionu lidí. To je obrovský prostor pro reklamní sdělení. Jak...

chci jít na blog