Online Marketing

Mít krásné webové stránky je důležité. Jenže aby se na ně váš potenciální zákazník dostal, musí mu o nich někdo říct. Ten „někdo“ v dnešní době nebývá soused nebo kolega z práce, ale internetový vyhledávač. A dokud si vás nevšimne ON, pak vás jistojistě neobjeví ani váš zákazník, a dokonce ani jeho soused.

Naše taktika pro váš úspěch

Chci Online Marketing

napište nám

Nástroje online marketingu se starají o to, aby lidé začali po vašich službách prahnout a aby vaše působení na internetu bylo efektivní. Vše začíná tvorbou kvalitních a chytře řešených webových stránek s unikátním obsahem, pokračuje přes optimalizaci pro vyhledavače a končí reklamou a budováním zpětných odkazů, který váš web podepřou. To všechno dohromady je marketingová strategie s jediným cílem – zaujmout a prodat.

Víte, že...

Marketing nemusí být jenom stokrát omleté vychvalování. Účinným, ale nebezpečným nástrojem je i negativní marketing – právě jeho zásluhou je možné dokonale zviditelnit firmu nebo výrobek a to s minimálními náklady.

Blogujeme!

copywriterka ve stresu

7 situací, kdy to copywriterovi nepíše

Deadline je fuč a text nikde. Vyvineme na copywritera opravdu velký nátlak, křičíme, dupeme a vyhrožujeme, konečně vše dostaneme, ale není to podle našich představ. Víte, kdy na copywri...

5 zahraničních blogů, které český digitální markeťák prostě žere!

5 zahraničních blogů, které český digitální markeťák prostě žere

Žádná občanka, žádný pas, na internetu můžete svobodně cestovat a poučit se od zahraničních kapacit. Vybral jsem pro vás 5 anglicky psaných blogů, které mají velmi dobrou reputaci, ...

chci jít na blog