Online Marketing

Mít krásné webové stránky je důležité. Jenže aby se na ně váš potenciální zákazník dostal, musí mu o nich někdo říct. Ten „někdo“ v dnešní době nebývá soused nebo kolega z práce, ale internetový vyhledávač. A dokud si vás nevšimne ON, pak vás jistojistě neobjeví ani váš zákazník, a dokonce ani jeho soused.

Naše taktika pro váš úspěch

Chci Online Marketing

napište nám

Nástroje online marketingu se starají o to, aby lidé začali po vašich službách prahnout a aby vaše působení na internetu bylo efektivní. Vše začíná tvorbou kvalitních a chytře řešených webových stránek s unikátním obsahem, pokračuje přes optimalizaci pro vyhledavače a končí reklamou a budováním zpětných odkazů, který váš web podepřou. To všechno dohromady je marketingová strategie s jediným cílem – zaujmout a prodat.

Víte, že...

Marketing nemusí být jenom stokrát omleté vychvalování. Účinným, ale nebezpečným nástrojem je i negativní marketing – právě jeho zásluhou je možné dokonale zviditelnit firmu nebo výrobek a to s minimálními náklady.

Blogujeme!

bannerová reklama

Landing page aneb jak nenechat zákazníka utéct

Křičíte hlasitěji než ostatní trhovci, máte krásný poutač i stánek. Všichni se k vám seběhnou, ale když vidí bedny plné plesnivé mrkve, zase odejdou. Přesně tak to funguje i na in...

nastavení PPC kampaní - vylučovací slova

Vylučující slova aneb jak ušetřit desítky procent nákladů

Chtějí si jen popovídat nebo třeba koupit konkrétní typ výrobku, který neprodáváte. A vy platíte zbytečně za to, že se dostanou na váš e-shop. Vhodně zvolená vylučující slova moh...

chci jít na blog