Reference

Tvorba webových stránek, internetový marketing, správa sítě... Rozsah našich služeb je široký, o to užší vztahy se snažíme navázat s každým naším klientem. S vysokým nasazením pracujeme pro malé firmy i velké společnosti – přesvědčte se sami!

Reference ESO travel Reference O2 Reference ING Reference FTV Prima Reference Národní divadlo Reference UNYP
Reference ČT24

ČT24

Převlékli jsme zpravodajský portál ČT24 do nového! Náš Drupal tým se výraznou měrou podílel na změně designu samotných stránek a na přechodu starého redakčního systému na publikační platformu Drupal 7. Až tedy někdy zabrousíte na nový portál ČT24, který se spustil 8. srpna 2015, vězte, že jsme pod tím do značné míry podepsaní my. více »

Reference Prima

Prima

Pro Primu jsme vytvořili weby Prima Love, Prima Cool, PrimaPLAY a řadu minisites. Staráme se o rozvoj celého systému, takže se podařilo výrazně zvýšit výkonnost a rychlost stránek. Portál Primy patří k jednomu z 15 nejnavštěvovanějších portálů v ČR. více »

Reference ESO travel

ESO travel

Pro ESO travel jsme připravili redesign webových stránek, staráme se o správu webové aplikace zajišťující propagaci a prodej zájezdů online a zajišťujeme kompletní online marketing. více »

Česká televize

Česká televize

Pro programátory z České televize jsme uspořádali dvoudenní workshop práce s Drupalem 7. Šlo o jejich první kontakt s touto vývojovou platformou, takže jsme začali od úplných základů, ale v průběhu školení se dostali i k podrobným detailům. Kromě teoretických informací workshop zahrnoval i praktickou část, během které jsme společně programovali example modul. Během intenzivního dvoudenního školení jsme probrali všechny aspekty tohoto open source systému.

další případy