Píšeme články Články

Že získat pozornost je těžké, nám došlo už ve škole. Z výkladu učitelky, která monotónně četla učebnici dějepisu, si nikdo nezapamatoval nic. Jenže když se dobře vyspala a připravila si nejrůznější zajímavosti a vtípky, všichni ožili a začali vnímat. Na internetu je spousta „nudných učitelek“ a čtenáři více než kdokoli jiný ocení, když vaše „hodina“ bude jiná.

Když celý internet bliká tisícem bannerů, lidé se je naučí přehlížet a tvůrci webového obsahu musí přijít se sofistikovanějším řešením. Takovým jsou právě články, texty, které přinášejí zajímavé informace o tématech, která čtenáře baví. Že článek platíte vy a je v něm ukryto několik odkazů na vaše stránky, jim najednou nevadí, naopak stoupá povědomí o vaší značce. A spolu s ním i návštěvnost vašeho webu.

Bannerová reklama má také své využití, ale musí být originální. Více se dočtete na stránce bannerová a PPC reklama.

Potřebuji propagaci

napište nám

Kdy využít publikaci článků na internetu?

  • Blíží se hlavní sezona pro vámi nabízené produkty nebo služby,
  • potřebujete budovat povědomí o své značce a zvýšit svou reputaci,
  • chcete propagovat novinku ve vaší nabídce,
  • chcete zvýšit zájem o vaše služby a produkty.

Psaní článků pomáhá budovat image, zvyšuje počet návštěv vašeho webu a přivádí návštěvníky, kteří mají o konkrétní službu zájem. Další výhodou článků je také to, že na internetu „visí“ trvale. Zatímco reklama zmizí, jen co vám vyprší zaplacený čas, článek bude možné na internetu vyhledat pořád. Díky klíčových slovům v textu to bude snadné.

Praxe mluví za vše

Článek Šestnáct milionů za týdenní pobyt: Vydejte se do útrob nejluxusnějších hotelů planety si přečetlo přes 20 tisíc čtenářů. 2 tisíce z nich, tedy zhruba 10%, odsud přešlo na stránky našeho klienta. Bounce rate tvořil asi 55%.

Co získáte s články od nás?

  • Zvýšení počtu vyhledávání propagovaného výrobku.
  • Díky označení linků UTM kódy se snadno zorientujete ve statistikách Google Analytics.
  • Přímé návštěvy z článku mají nízký bounce rate (míra opuštění webu).
  • Zvýšení povědomí o značce.
  • Články zůstávají na webu neustále, odkaz na vás nezmizí.

Od roku 2007 jsme na různých internetových médiích publikovali přes 500 článků, jejichž celkový počet přečtení je více než 4 miliony. Klienti, pro které pravidelně publikujeme články, zaznamenávají zvýšenou hledanost svých výrobků a služeb až o 30%.

Kde publikujeme naše články?

Media

Blogujeme!

démon typografie

Vybrané lahůdky z typografie: 7 chyb, které mění text v napohled nepříjemnou záležitost

Drtivá většina copywriterů umí psát, ale chybu občas udělají i ti nejzkušenější. A když zrovna nejde o pravopis nebo stylistiku, ve hře je typografie. Vyhmátla jsem nejčastější ch...

Přiveďte zákazníky z Facebooku na web

5 základních tipů, jak využít Facebook k přilákání nových zákazníků

Počet uživatelů Facebooku se blíží dvěma miliardám, jen u nás se k němu alespoň jednou měsíčně přihlásí přes 4,5 milionu lidí. To je obrovský prostor pro reklamní sdělení. Jak...

chci jít na blog