zpět

React-Native

Při vývoji mobilních aplikací je důležitým rozhodnutím výběr platformy: Android nebo iOS? A proč ne rovnou obojí? React-Native, za jehož vznikem stojí světoznámá společnost Facebook, to hravě zvládne!

Framework React-Native umožňuje sdílet až 90 % kódu mezi různými platformami, díky čemuž vám mimo jiné přinese výraznou úsporu času i finančních prostředků.

Výhody

  • React-Native manipuluje s DOM elementy pomocí procesu na pozadí přímo na koncovém zařízení. To způsobe flexibilitu a rychlost načítání komponent.
  • Snadné stylování komponent, I když React-Native nepoužívá HTML ani CSS, syntaxe je velmi podobná.
  • Kompletní podpora knihoven třetích stran, které může vývojář použít a tím obohatit funkcionalitu aplikace.
  • Funkce hot reloading, která umožňuje znovu načíst pouze modifikovanou část kódu, čímž je výrazně urychlen proces vývoje.
  • React komponenty fungují jako wrapper kolem nativního kódu.

Co je React-Native

  • React-Native je open-source framework pro vývoj multiplatformních mobilních aplikací; tedy aplikací pro Android, AndroidTV či iOS.
  • Jedná se o inovativní a na komponentách založené paradigma Reactu, které po jeho ovládnutí umožňuje rapidní vývoj dynamického uživatelského rozhraní.
  • Na trh byl uveden v roce 2015 společností Facebook, a to jako lepší alternativa pro vývoj nativních aplikací, primárně pro mobily a tablety.
  • Vedle Facebooku jej používají i další „velikáni“, jako jsou Instagram, Skype, Tesla či Walmart.
 

MÁM ZÁJEM O technologii React-Native

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog