zpět

Nette – custom programování

Pomůžeme vám s tvorbou a správou webových aplikací ve českém známém prostředí PHP frameworku Nette. Hodí se ideálně pro střední a velké projekty (CMS, nebo e-shopy), kde bude užitečným parťákem díky jeho precizně nastaveným principům pro strukturované programování na míru.

Poznejte dalších 5 výhod, proč se na něm pustit do vývoje. Potkejme se k vašemu projektu.

 

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Výhody

  • Open-source s aktivní podporou ČR komunity. Co člověk neví, to živé fórum rádo zodpoví.
  • Moderní framework s podporou HTML 5 a AJAX a využívá plně výhod PHP 7.1 jako jeden z mála v celosvětovém měřítku. Dle dat ke květnu 2020 má nárůst v popularitě PHP frameworků o cca 30 %.
  • Čistší a robustnější kód. V samotném PHP se tak čistému kódu nepřiblížíte, nebo to bude stát neadekvátně mnoho času. Z udržitelnějšího kódu vyplývá také větší rychlost běhu aplikace, což má i svůj odraz v hodnocení, jak v kladné uživatelské odezvě, tak z hlediska vyhledávačů ala Google.
  • Práce s URL adresy, jejich přívětivě nastavené routování je velkým usnadněním pro SEO metodiku
  • Podpora formulářů.

Co je Nette?

  • Nette je kompletně českým počinem z dílny vývojáře Davida Grundla.
  • Jedná se o ucelený systém samostatných komponent pro PHP.
  • Běží na něm např. Slevomat, DHL, Mladá Fronta nebo ČSFD.
 

MÁM ZÁJEM O technologii Nette

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog