zpět

Technologie Angular

Potřebujete-li vytvořit funkční aplikaci, ať už se jedná o webovou stránku či mobilní aplikaci, Angular může být to správné řešení pro vás. Nabízí nejlepší poměr velikost/výkon a bez obtíží zvládne dotáhnout do konce i větší a komplexnější projekty.

Díky svým 5 velkým výhodám patří mezi nejpoužívanější technologie ze strany vývojářů.

Výhody technologie Angular

  • Architektura postavena na tzv. komponentách. S pomocí komponent lze web rozdělit na samostatné celky, což – mimo jiné – usnadňuje následné testování. Komponenty disponují vlastní izolovanou funkcionalitou a usilují o to, aby byly znovupoužitelné napříč různými částmi aplikace. Tím lze zefektivnit práci vývojářů a potažmo odlehčit Vaší peněžence.
  • Programovací jazyk TypeScript (superset JavaScriptu) poskytující přehlednější a čitelnější kód a lepší škálovatelnost.
  • Mnoho platforem – s technologií Angular lze vyvíjet jak progresivní webové aplikace, tak aplikace pro mobilní zařízení či desktopové aplikace. Hodí se také na jednostránkové dynamické aplikace.
  • Angular elementy a moduly umožňující vytvářet do značné míry customizované řešení.
  • Rychlost a výkonnost – renderování na straně serveru zaručuje rychlé načítání a vysoký výkon aplikace, datové modely pomáhají efektivně zpracovávat velká množství dat.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Co je Angular

  • Angular je javascriptový frontend framework sloužící k vývoji webových aplikací.
  • Jedná se o open-source řešení využívající programovací jazyk TypeScript namísto čistého JavaScriptu.
  • Za jeho vznikem stojí gigant Google, jenž rovněž spustil program dlouhodobé podpory, čímž Angular neustále udržuje aktuální. Nejnovější verzí je Angular 9, jenž byl spuštěn v únoru roku 2020.
  • Jako příklady aplikací využívající tento framework lze uvést YouTube TV či Google Cloud.

MÁM ZÁJEM O technologii Angular

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

ASO - optimalizace pro obchod s mobilními aplikacemi

ASO: Obdoba SEO ve světě mobilních aplikací

Trh s mobilními aplikacemi se v posledních letech rozrůstá mílovými kroky. Chcete-li být vidět a předčit své konkurenty, pak je potřeba danou mobilní aplikaci optimalizovat. K tomu slou...

číst
Angular framework - aplikace

TOP 10 APLIKACÍ VYVINUTÝCH PROSTŘEDNICTVÍM FRAMEWORKU ANGULAR

Angular je javascriptový frontend framework používaný k vývoji webových aplikací, a to včetně těch větších a komplexnějších. V následujícím článku si představíme 10 aplikací, ...

číst
chci jít na blog