Vývoj aplikací na míru Aplikace na míru

Když si koupíte skříň v bazaru, asi bude levná, ale s největší pravděpodobností bude mít trochu jinou barvu než váš ostatní nábytek. Přesně takový můžete mít software – levný, ale pro vaši firmu ne úplně vhodný. Můžete se ale rozhodnout pro vývoj aplikací na míru podle vašich potřeb.

Vývoj aplikace na míru je obvykle nákladnější cestou z pohledu vstupní investice. Dostanete však přesně to, co potřebujete a výdaje na jednotlivé části systému máte plně pod kontrolou. Systém je možné stavět postupně a přizpůsobovat jej vašim potřebám, které se v čase zpravidla mění. Jednoduše tak víte, za co platíte.

Chci vlastní aplikaci

napište nám

Typický průběh projektu

  • Konzultace,
  • analýza potřeb klienta a požadavků na systém,
  • návrh systému,
  • vývoj systému a testování,
  • implementace systému do provozu,
  • poimplementační podpora.

Typy aplikací

Webová nebo desktopová aplikace?

Co všechno se schovává za slovem webová aplikace? Patří sem např. objednávkové systémy, kontaktní systémy, diskusní fóra nebo ankety. Webová aplikace je nezávislá na nainstalovaném softwaru a skrze internet je dostupná odkudkoli.

Desktopová aplikace naopak pracuje s lokálními daty a funguje na klasickém počítači nebo laptopu. Mezi desktopové aplikace patří např. náš časový manager TimeKeeper.

Blogujeme!

mobilní aplikace

Přes 70 % velkých firem má firemní aplikaci. Jsou jich miliony

V únoru počet aplikací v Google Play Store překročil hranici dvou milionů. Mít svou „appku“ už v některých oborech přestává být výhodou a stává se nezbytností. Jak ji v takové ...

Propojení účetního systému s platební bránou.

Budou vám platit! Známe jednoduché řešení napojení na účetní systém

Strýček Skrblík to s plaváním v penězích už trochu přeháněl, z proplacených faktur a přicházejících peněz se ale raduje každý. Jenže co když váš účetní systém a platební b...

chci jít na blog