Vývoj mobilních aplikací Vývoj mobilních aplikací

Pryč jsou doby, kdy telefon sloužil pouze k volání. Chytrá zařízení jsou dnes místem pro přístup k zajímavým informacím a stejně tak skvělým prostředníkem, jak se dostat zákazníkům co nejblíže. Nejen mobilní verze webových stránek, ale také užitečná mobilní aplikace z vás může udělat preferovanou značku. Dostaňte se k uživatelům ještě blíže a nabízejte jim své služby co nejpohodlnější cestou.

Mobilní aplikace pro chytré telefony s nejrozšířenějšími operačními systémy Android a iOS zvládáme na jedničku a hlavně tak, aby výsledek co nejvíce podpořil vaše podnikání.

Mám zájem o mobilní aplikaci

napište nám

Jaká bude vaše aplikace?

  • Použitelná – ideální aplikace je ta, která bude k něčemu užitečná a perfektně zvládne vše, co slibuje.
  • Originální – proč vytvářet něco, co je na trhu nesčetněkrát? Pomůžeme vám vytvořit nadstandardní aplikace, které konkurence nemá.
  • Plná zajímavého obsahu – texty i obsah aplikace budou díky našim copywriterům perfektní a nabídnou zákazníkům důvěryhodnou cestu pro prodej a budování vaší značky.

Kvalitní aplikace je dnes jednou z nejdůležitějších cest, jak oslovit potenciální zákazníky. Podle úrovně jejího zpracování mnozí uživatelé hodnotí i společnost, jejíž služby jsou touto formou nabízeny. Sázíme proto na profesionální komunikaci s klienty, jen tak bude výsledek co nejlepší.

Ukázky našich mobilních aplikací:

aplikace TimeKeeper  mobilní aplikace pro firmy - TimeKeeper  kalendář TimeKeeperu - mobilní aplikace od Aira GROUP

Blogujeme!

žena pracující s Origamem

Velký podnikový systém pro všechno? Nejrychleji se netradičním řešením přizpůsobuje Origam

Eva (52): „Pracuji ve firmě, kde během dne musím spustit více než 20 různých aplikací pro správu firemní agendy. Vypadají různě, stejné věci se v některých z nich jmenují jinak. K...

mobilní aplikace

Mobilní aplikace: Co je to, jak vzniká a kolik stojí

Je to skvělý komunikační kanál a uživatelé je milují. Mít svoji firemní aplikaci stojí za to. Podívejme se ale na to, co to vlastně je nebo jaké verze se vyplatí je mít....

chci jít na blog