Success story – tvorba e-katalogů

Online katalogy: nezáleží na počtu stránek, ale na kvalitě!

Pro naše klienty jsme vytvořili několik velmi zdařilých e-katalogů. Některé funkce, kterými můžeme ten váš vybavit, najdete na stránce věnované tvorbě online katalogů. Ty další si ukážeme na modelovém příkladu vytvořeném z našich zkušeností.

Příklad online katalogu od Aira GROUP

Mělo by to vypadat jako tištěný katalog, ale zároveň mít spoustu elektronických čar a kouzel – přibližně tak zní obvykle zadání a nějak tak to vypadalo i v tomto případě. Díky našim grafikům a programátorům se podařilo dojít k podobě, ze které by byl dotyčný klient na větvi, kdyby měl v kanceláři nějaký strom.

Případ se týká cestovní kanceláře, pro kterou vytváříme každý rok několik katalogů podle typů zájezdů a cílových destinací. Tohle je s nimi možné:

  • Náhodné otevření katalogu. Také otevíráte rádi časopisy tak, že do nich zabodnete prst přibližně tam, kde by mohlo být to, co hledáte? Tady se ale nepořežete o papír (autentické šustění papíru, pakliže si ho nevypnete, ovšem slyšíte) a nad kurzorem vidíte číslo stránky, na níž elektronický prst právě míří.
  • Vyhledávat fulltextovým vyhledávačem v celém katalogu. Text, který vás zaujme, můžete potom na rozdíl od mnoha takříkajíc „mrtvých“ katalogů kopírovat a vložit, kam budete chtít.
  • Stáhnout si nejen celý katalog, ale třeba jen jednu nebo dvě stránky s produktem, který zákazníka nejvíc zajímá.
  • Pomocí integrovaného tlačítka jednoduše sdílet odkaz na katalog na sociálních sítích nebo odkaz na něj poslat rychle elektronickou poštou.
  • Mít katalog správně zobrazený na všech mobilních zařízeních.
  • Vytvoření záložek. Oblíbená strana bude vždycky rychle k dispozici a nemusíte se bát, že záložka vypadne.

Ještě pro vás máme radu vycházející z praxe. Snažte se co nejpřesněji specifikovat své představy. A pokud máte připomínky, i těch se chopte co nejkonkrétněji. „Musí to vypadat jinak. A jak? Přece lépe!“ Takové připomínky nám příliš nepomohou. Ale pokud vůbec přesnou představu nemáte, nebojte. Vymyslíme něco, co by firmě mělo sedět.

Podívejte se na příklady naší práce:

Katalog cestovní kanceláře
Katalog cestovní kanceláře
Katalog textilní galanterie
Katalog textilní galanterie
Katalog nábytku na míru
Katalog nábytku na míru

Jestliže by vás zajímalo, jaký elektronický katalog s ohledem na váš rozpočet můžeme nabídnout VÁM a vaší firmě, kontaktujte nás – na něčem se určitě dohodneme!

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám