Webhosting Webhosting

Abyste mohli mít svůj web na internetu, je třeba si pronajmout vlastní prostor, kam ho umístíte. To je celé kouzlo webhostingu – zprostředkovat vám jakousi virtuální kancelář, v níž se budete moci prezentovat před celým internetovým světem.

V rámci našich serverových ICT řešení vám zajistíme profesionální webhostingové služby. Provádíme registrace, převody i nákupy internetových domén, hosting webů a rozsáhlých portálů, samozřejmě zařídíme i provoz e-mailů. To vše tak, abyste se nemuseli o nic starat a věnovali maximum své energie vlastnímu podnikání.

Potřebuji hosting

napište nám

Jaké jsou výhody webhostingu s Airou?

  • Ušetříte peníze – nemusíte si pořizovat vlastní server, abyste mohli mít vlastní web. Pronajměte si server u nás a využívejte i jeho profesionální správu a obsluhu.
  • Získáte spolehlivé řešení – spolu s webhostingem získáváte i zákaznickou podporu, non-stop dohled nad fungováním serveru a navíc vysokou kvalitu technického vybavení, kterou by si menší firma nemohla dovolit.
  • Kvalita za rozumnou cenu – protože webhosting nabízíme spolu s dalšími službami, můžeme zajistit opravdu výhodné ceny.
  • Kompletní správa – postaráme se o celý váš informační systém, takže nebudete muset zaměstnávat vlastní drahé specialisty. Získáte profesionální tým odborníků, perfektní služby a komplexní servis.
  • Bezpečnost pro vaše data – zabezpečení sítě je podmínkou kvalitního webhostingu – postaráme se o zabezpečení vašeho webu na několika úrovních – od přístupových hesel po zamykání účtů.

Clustering – webové služby s vysokou návštěvností

Abychom pro vaše projekty zajistili co nejvyšší dostupnost, jsme schopni sestavit vám tzv. Cluster. Až 32 serverů je tak možné propojit pod jednou IP adresou, takže můžete komunikovat s kterýmkoli serverem. To má nespornou výhodu hlavně pro weby s vysokou návštěvností a tedy velkou zátěží – pokud jeden server přestane fungovat, je okamžitě zastoupen ostatními servery v clusteru. Vaše data jsou tak dostupná neustále. Zátěž je navíc mezi jednotlivé servery rovnoměrně rozkládána.

Blogujeme!

administrace IT

Správa IT: Co to vlastně je?

Klasická situace: nakoupíte deset kilo masa a pak zjistíte, že polovina hostů jsou vegetariáni. Podobné to může být se správou IT. Jde o složitý obor, v němž se ne každý orientuje a ...

Kevin Mitnick na snímku FBI

Nejslavnější hacker všech dob Kevin Mitnick byl dobrý hlavně v mluvení

Jak víte, pomůžeme vám i se zabezpečením lecčeho, co se týká IT aktivit vaší firmy nebo projektu. O tom ale jindy. Dnes pro vás máme něco odlehčenějšího. Týká se to dějin bezpeč...

chci jít na blog