Tvorba a správa aplikací na Drupalu Správa Drupalu

Máte nápad na webovou aplikaci, která podpoří vaše podnikání, ale nevíte jak projekt zrealizovat? Rádi vám pomůžeme i v případě, že již aplikaci vytvořenou máte, ale potřebujete pomoci s dalším vývojem.

CMS systém Drupal je připravený na naprostou většinu nejrůznějších situací a implementací, ať už mluvíme o tvorbě e-shopů, magazínů, firemních prezentací, nebo třeba rozsáhlých portálů ve stylu iPrima.cz, které naše společnost vytváří a spravuje.

Chci web na Drupalu

napište nám

Přesto může nastat situace, kdy bude chtít zákazník nějakou tu funkci přidat, nebo dokonce vytvořit nejrůznější aplikace libovolné funkcionality. I s tím naši programátoři počítají a jsou našim klientům připraveni poskytnout nadstandardní péči při tvorbě a vývoji speciálních aplikací a doplňků.

Jsme členy Drupal Association

Člen Drupal Association Jestliže uvažujete o webu se systémem Drupal, zvolte si pro jeho tvorbu a správu raději certifikované profesionály, kteří mají od Drupal Association patřičná oprávnění. Poznáte je podle obrázku u tohoto textu. Právo používat jej mají jen členové asociace, mezi něž patří i Aira GROUP.

Proč chtít Drupal aplikace právě od nás?

  • Umíme s Drupalem jako nikdo, naše společnost je partnerem tohoto CMS a víme o něm první, poslední.
  • Stojíme za velkými projekty, které otestovaly kvalitu našich řešení.
  • Rádi vám vyjdeme vstříc a dokážeme odborně poradit.
  • Poradíme si i s již hotovými doplňky a aplikacemi, které pro vás vytvořil někdo jiný.
  • Zvládáme rychlou a bezpečnou migraci obsahu mezi redakčními systémy.
  • a hlavně... Máme rádi Drupal!

Nevyhovuje vám například stávající tvorba článků a galerií z prostředí webové administrace? Poradíme se s vámi a upravíme ji tak, aby vám začala vyhovovat a splňovala vaše požadavky.

Jaké weby na Drupalu spravujeme?

a mnoho dalších!

Blogujeme!

SOS dětské vesničky

Spustili jsme novou microsite: Pomozme ohroženým dětem

Spustili jsme novou stránku pro pomoc všem ohroženým dětem. Sázíme na jednoduchý a čistý design. Přesvědčíte se sami....

https://cs.webdev.wiki/

A teď babo raď. Co když i mistr developer potřebuje pomoc

Známe to všichni. Někdy hlava vynechá a člověk není schopen napočítat do pěti bez kalkulačky. Banality vypouštíme jednu za druhou. Nestydíme se přiznat, že i my podpůrné nástroje o...

chci jít na blog