Správa rozsáhlých portálů Správa velkých webů

Rozsáhlé internetové portály vyžadují kvalitní správu a údržbu, bez níž může snadno nastat situace, kdy dojde k výpadkům a tím i k nemalým finančním ztrátám. Takovým situacím je dobré předcházet třeba tím, že svěříte péči o svůj cenný projekt do rukou odborníků.

I malé webové stránky a firemní prezentace mohou postupem času vyrůst v rozsáhlé portály, jejichž správa bývá složitá a časově náročná. Finanční náklady na vlastní zaměstnance zbytečně rostou a mnohem výhodnější cestou je v takovém případě správa externí společností.

Mám zájem o správu webu

napište nám

Velké internetové portály umíme!

  • Staráme se o bezproblémový chod stránek s několikamilionovou denní návštěvností.
  • Víme, jak přilákat uživatele a zajistit, aby byli na webu spokojení.
  • Správu portálu provádíme nepřetržitě a profesionálně.
  • Zařídíme pro vás podporu 24/7.
  • Umíme využívat open source redakční systémy, díky kterým bude vývoj i správa portálu levnější.

Máme zkušenosti se správou velkých internetových portálů a magazínů, jmezi něž patří technologická periodika CDR.cz a DIIT.cz. Zvládáme ale dokonce ještě větší projekty ve stylu iPrima.cz, který patří mezi 15 nejnavštěvovanějších stránek na českém internetu.

Zkušenosti se správou a údržbou rozsáhlých portálů jsou nezbytné pro jejich bezproblémový běh a dostupnost. Například výpadek a problémy s dostupností mohou u e-shopu znamenat ztrátu milionů korun. Ztráty v takovém případě nemusí být jednorázové, ale uškodit může i případný odliv zákazníků ke konkurenci.

Máte rozsáhlý projekt, který vám doslova přerostl přes hlavu? Neváhejte nás oslovit a my připravíme to nejvhodnější řešení.

Blogujeme!

SOS dětské vesničky

Spustili jsme novou microsite: Pomozme ohroženým dětem

Spustili jsme novou stránku pro pomoc všem ohroženým dětem. Sázíme na jednoduchý a čistý design. Přesvědčíte se sami....

https://cs.webdev.wiki/

A teď babo raď. Co když i mistr developer potřebuje pomoc

Známe to všichni. Někdy hlava vynechá a člověk není schopen napočítat do pěti bez kalkulačky. Banality vypouštíme jednu za druhou. Nestydíme se přiznat, že i my podpůrné nástroje o...

chci jít na blog