Umíme s opensource a šetříme náklady! Správa open source

Kvalitní softwarová řešení nemusí být strašákem vašeho rozpočtu. Open source, tedy aplikace s otevřeným zdrojovým kódem, umožňují v rukou profesionálů snížit náklady na minimum. Výsledek pak navíc může být ještě mnohem lepší, než by tomu bylo u drahých komerčních řešení.

Proč máme rádi open source? Díky otevřenosti kódu máme přístup ke kompletnímu zdrojovému kódu vybraných aplikací a systémů. Můžeme tak systém upravovat do posledního detailu a vyjít vám vstříc ve všech požadavcích. Snadné přidávání funkcí a případná možnost tvorby nejrůznějších doplňků pak patří mezi hlavní výhody a benefity opensource řešení.

To mě zajímá

napište nám

Proč chtít open source od nás?

  • O správu a běh aplikací se postarají naši profesionální technici – nemusíte zřizovat vlastní IT oddělení, jehož provoz je relativně drahý. Spravujeme aplikace a weby velkým klientům, takže máme zkušenosti i s náročnými požadavky.
  • Naši programátoři vám mohou kdykoli vyjít vstříc při úpravách funkcí – to by bez znalosti kódu nebylo možné. Zajistíme vám tak nejen spolehlivý provoz systému, ale i jeho rozvoj.
  • Neplatíte zbytečné výdaje za licence a nemusíte se bát ukončení podpory – opensource totiž rozvíjí a neustále zlepšuje rozsáhlá komunita, díky níž máte permanentní přístup k nejnovějším verzím, modulům a funkcím zdarma, zároveň s pomocí komunity velmi snadno vyřešíte případné problémy.

Ve svém portfoliu nabízíme tvorbu projektů založených hned na několika opensource aplikacích:

Drupal – stavíme weby na kvalitním základu

Profesionální tvorba webových stránek vyžaduje kvalitní a bezpečný základ. V Aira Group věříme Drupalu, který je špičkou mezi redakčními systémy. O jeho kvalitách svědčí nasazení na malých i rozsáhlých webových projektech, jako je web televize Prima, jehož vývoj a tvorbu zaštiťujeme. Podívejte se také na náš projekt Máme rádi Drupal - najdete tam více informací o tom, jak tento open source redakční systém funguje.

BackupPC – o důležitá data už nikdy nepřijdete

Firemní data jsou jednou z nejdůležitějších zbraní proti konkurenci. Jejich ztráta tak nezřídka znamená ohrožení vašeho podnikání. Takovým situacím je dobré předcházet kvalitním zálohováním, které naši odborníci řeší za pomoci softwaru BackupPC.

Více na - BackupPC

RequestTracker – držte krok s uživateli

Problémy je dobré řešit rychle a efektivně. Komu se ozvat, když se něco pokazí? Co řešit jako první, efektivní správu požadavků a spoustu dalšího nabízí aplikace RequestTracker.

Více na - Request Tracker.

OwnCloud – virtuální kancelář

Mějte svoje firemní data neustále u sebe – na mobilu, tabletu nebo notebooku. Vše zajistíme pomocí služby OwnCloud, která vám umožňuje zcela zdarma synchronizaci mezi různými zařízeními, a to na vlastním serveru, jehož bezpečnost vám snadno zajistíme.

Více na - Virtuální kancelář - mějte svoje data v bezpečí s vlastním cloudem.

Blogujeme!

SOS dětské vesničky

Spustili jsme novou microsite: Pomozme ohroženým dětem

Spustili jsme novou stránku pro pomoc všem ohroženým dětem. Sázíme na jednoduchý a čistý design. Přesvědčíte se sami....

https://cs.webdev.wiki/

A teď babo raď. Co když i mistr developer potřebuje pomoc

Známe to všichni. Někdy hlava vynechá a člověk není schopen napočítat do pěti bez kalkulačky. Banality vypouštíme jednu za druhou. Nestydíme se přiznat, že i my podpůrné nástroje o...

chci jít na blog