Request Tracker Request Tracker

Něco nefunguje. Komu zavolat? Kdy se problém vyřeší? A jak? Pokud je uživatelských požadavků hodně, vyplatí se zřídit pro správu těchto dotazů samostatně pracující systém. Request Tracker (RT) nabízí způsob, jak přehledně spravovat a řešit všechny požadavky uživatelů. Je to jednoduchý program, který významně šetří čas vám, vašim zaměstnancům i našim technikům.

Správa požadavků s Request Trackerem

  • RT je velmi flexibilní a jeho chování lze ovlivnit podrobným nastavením.
  • RT může být konfigurován různě pro jednotlivé klienty, fronty požadavků nebo třeba oddělení firmy.
  • Pomocí emailového rozhraní přijímá RT požadavky od klientů, webové rozhraní slouží technikům ke správě tiketů, nastavení programu i k interní komunikaci k řešeným požadavkům.

Objednat Request Tracker

napište nám

V čem vám Request Tracker pomůže?

  • Umožní skupině lidí (např. technikům, vašemu IT oddělení apod.) efektivně a přehledně spravovat požadavky uživatelů, nejčastěji vašich zaměstnanců či klientů.
  • RT poskytuje informace o aktuálních i historických požadavcích klientů a jejich rozdělení.
  • RT umí přehledně třídit požadavky ve „frontě“ podle různých parametrů. Fronty požadavků umožnují dělení požadavků na základě jejich společné vlastnosti. Můžete tak například mít frontu všech požadavků týkající se mailových serverů, frontu požadavků klienta apod.

Jak vypadá rozhraní Request Trackeru?

Request Tracker - ukázky rozhraní Request Tracker - ukázky rozhraní Request Tracker - ukázky rozhraní

Stáhněte si uživatelskou dokumentaci Request Trackeru.

Blogujeme!

Bodyshopping v IT

Šlágr 21. století bodyshopping se ve výsledku může pěkně prodražit

Vybrat si na každý aspekt IT úzce zaměřeného specialistu zní dobře, ale má to celou řadu úskalí. Takzvaný "bodyshopping" je momentálně docela oblíbený, jenomže......

administrace IT

Správa IT: Co to vlastně je?

Klasická situace: nakoupíte deset kilo masa a pak zjistíte, že polovina hostů jsou vegetariáni. Podobné to může být se správou IT. Jde o složitý obor, v němž se ne každý orientuje a ...

chci jít na blog