Reference – Redesign webů

Zajímavý a přehledný web je důležitější, než si myslíte. A není to jen otázka módy – redesign řeší grafiku komplexně, tedy včetně její použitelnosti. Redesign webu umožní zdůraznit vaše nejdůležitější služby a produkty, chytrá a přehledná grafika dovede vašeho návštěvníka tam, kam potřebujete. Navíc prezentuje celou vaši společnost. Na kvalitní obsah a srozumitelnou strukturu webu nedáme dopustit, ale na designu zkrátka také záleží!

Podívejte se na některé weby našich klientů PŘED redesignem a PO něm:

Redesign Cukrářství Viktoria Redesign Cukrářství Viktoria

Cukrářství Viktoria

Cukrářství Viktoria nutně potřebovalo lákavý design, který by odpovídal jejich úžasným produktům. Postavili jsme pro ně eshop na Drupalu a připravili krásnou grafiku, ze které luxus a sladkost přímo čiší.

Redesign Novum Redesign Novum

Novum

Pro společnost Novum, předního prodejce vah a pokladních systémů v ČR, jsme připravili kompletní redesign webu. Webdesign bylo nutné navrhnout tak, aby byl především přehledný a umožnil návštěvníkům jednoduchou orientaci v produktech a různých kategoriích. Nešlo tedy pouze o převlečení do nového kabátu, ale i o UX a navržení optimální struktury nového webu. Web jsme zprovoznili na open source redakčním systému Drupal 7, pro společnost Novum zajišťujeme také základní SEO.

Redesign OA Praha Redesign OA Praha

OA Praha

Redesign webu OA Praha byl zaměřen na modernizaci a přiblížení cílové skupině této střední školy, které pořádá také kurzy pro dospělé. Vytvořili jsme web, který se snadno ovládá přes tablety, je intuitivní a jednoduchý. Podmínkou redesignu bylo zachování stávající struktury webu.

Redesign Jdeme do školy Redesign Jdeme do školy

Jdeme do školy

Design pro web Jdemedoskoly.cz musel být hravý a přitom měl oslovit rodiče předškolních dětí. Web teď nabízí informace tak, aby bylo příjemné je číst.

Redesign Diit Redesign Diit

Diit.cz

Při přechodu na redakční systém Drupal 7 se tvůrci portálu rozhodli i pro modernizaci designu. Patrné je zvětšení fotek, zploštění prvků webu a více místa pro poutání TOP témat.

Redesign CDR Redesign CDR

CDR.cz

Minimalismus a větší prostor pro obsah – to jsou hlavní aspekty nového vzhledu portálu CDR.cz. Dlaždicový design umožňuje vyniknout důležitým tématům a snadno se ovládá na tabletech.

Redesign Bydlíme Kvalitně Redesign Bydlíme Kvalitně

Bydlíme kvalitně

Portál o stylovém bydlení si zaslouží i stylový redesign – světle hnědou vystřídala svěží zelená, nové články jsou lépe vidět a čtenáři se snáze orientují v obsahu.

Redesign Koh-i-noor Redesign Koh-i-noor

Koh-i-noor

Web společnosti KIN bylo nutné redesignovat tak, aby odpovídal obchodní strategii firmy. Důkladně jsme proto rozpracovali obsah webu a pomocí velkých poutačů zdůraznili hlavní typy produktů.

Redesign Asciinet Redesign Asciinet

Asciinet

Osvěžení a přehledné zobrazení produktů – nový design pro Asciinet umožní zákazníkům rychle najít produkt, který hledají.

Redesign jazyková škola Elvis Redesign jazyková škola Elvis

JŠ Elvis

Pro skvělou Jazykovou školu Elvis jsme realizovali redesign webu. Po letech fungování už si zasloužil nový kabátek. Poutavý a osobitý design je stavěn s ohledem na propagaci důležitých konverzních prvků; web obsahuje také databázový vyhledávač a výpis kurzů včetně automatické aktualizace termínů a cen.

Redesign Reseller Magazine Redesign Reseller Magazine

Reseller Magazine

Pro Reseller Magazine OnLine, nejnavštěvovanější B2B portál pro prodejce ICT, jsme zrealizovali kompletní redesign a migraci celého portálu včetně všech dat na nový systém Drupal. Díky tomu bylo možné zprovoznit rozsáhlou administraci, umožňující širokou škálu nastavení.

Redesign Alphaint.cz Redesign Alphaint.cz

Alphaint

Před naším zásahem byl na webu nulový design a žádné informace. Dnes jde o moderní, zajímavou a přitom odbornou prezentaci.

Redesign Stylishrooms Redesign Stylishrooms

Stylishrooms

Zastaralá vizitka firmy StylishRooms se změnila v moderní a jednoduchý web, který velkým fotobannerem a výrazným horním menu jasně komunikuje nejdůležitější produkty.

Redesign Komandor Redesign Komandor

Komandor

Web, který má prodávat designové vestavěné skříně, musí být vizuálně zajímavý. Pro redesign Komandoru jsme zvolili velké fotobannery a názorné ikonky, které přitáhnou pozornost.

Redesign Temo Redesign Temo

Temo

Z amatérsky působící vizitky jsme vytvořili profesionálně působící web, který návštěvníkům poskytne všechny informace rychle a přehledně a umožní okamžitě kontaktovat firmu Temo.

Redesign Tandem Redesign Tandem

Tandem

Ze zastaralého webu jsme vytvořili moderní a vzdušný portál, který srozumitelně propaguje hlavní nabídku jazykové školy Tandem. Tři hlavní ikony řeknou víc než tisíc slov.

Redesign Lingua Viva Redesign Lingua Viva

Lingua Viva

Nový web pro jazykovku Lingua Viva je informačně nasycený a nabízí přehledné vyhledávání kurzů hned z hlavní stránky. Minimalistický design dává vyniknout důležitým prvkům stránky.

Redesign Vestavenky Redesign Vestavenky

Vestavenky

Web pro Vestavěnky jsme zmodernizovali a osvěžili hlavním pohyblivým bannerem, kde se prolínají designové fotky, akce a výhody spolupráce. Přidali jsme také výpis novinek a další poutací prvky.

Redesign Fleur de Santé Redesign Fleur de Santé

Fleur de Santé

Mezinárodní web Fleur de Santé jsme redesignovali tak, aby hlavní roli hrály konkrétní produkty. Prostor dostaly fotky nebo pohyblivý pás s novinkami. Zaměřili jsme se také na snadnou objednávku zboží.

Redesign Amerika.cz Redesign Amerika.cz

Amerika.cz

Při redesignu webu Amerika.cz jsme akcentovali především informační hodnotu webu. Snažili jsme se zdůraznit kvalitní obsah webu a zajímavou grafikou v průvodci usnadnit lidem orientaci v něm.