References – Wed redesign

An interesting and clearly organized website is more important than you might think. And it’s not a matter of fashion – redesign addresses the issue of graphic design in depth including how easy-to-use your webpage is. Redesigning your website will allow you to underline your most important products and services, a smart and clear graphic design will lead your visitor where you want him to go and will represent your entire company adequately. We think that high-quality and well-structured content is key but design is definitely not to be forgotten!

Take a look at a couple of our BEFORE and AFTER redesigns.

Redesign StylishroomsStylishrooms - before
Redesign StylishroomsAfter
Zastaralá vizitka firmy StylishRooms se změnila v moderní a jednoduchý web, který velkým fotobannerem a výrazným horním menu jasně komunikuje nejdůležitější produkty.
Redesign KomandorKomandor - before
Redesign KomandorAfter
Web, který má prodávat designové vestavěné skříně, musí být vizuálně zajímavý. Pro redesign Komandoru jsme zvolili velké fotobannery a názorné ikonky, které přitáhnou pozornost.
Redesign TemoTemo - before
Redesign TemoAfter
Z amatérsky působící vizitky jsme vytvořili profesionálně působící web, který návštěvníkům poskytne všechny informace rychle a přehledně a umožní okamžitě kontaktovat firmu Temo.
Redesign TandemTandem - before
Redesign TandemAfter
Ze zastaralého webu jsme vytvořili moderní a vzdušný portál, který srozumitelně propaguje hlavní nabídku jazykové školy Tandem. Tři hlavní ikony řeknou víc než tisíc slov.
Redesign TandemDiit - before
Redesign DiitAfter
I kosmetické úpravy udělají velký rozdíl – IT portálu Diit jsme vylepšili grafické zpracování jednotlivých prvků, poutání nejnovějších článků nebo vzhled hlavního menu.
Redesign Lingua VivaLingua Viva - before
Redesign Lingua VivaAfter
Nový web pro jazykovku Lingua Viva je informačně nasycený a nabízí přehledné vyhledávání kurzů hned z hlavní stránky. Minimalistický design dává vyniknout důležitým prvkům stránky.
Redesign VestavenkyVestavenky - before
Redesign VestavenkyAfter
Web pro Vestavěnky jsme zmodernizovali a osvěžili hlavním pohyblivým bannerem, kde se prolínají designové fotky, akce a výhody spolupráce. Přidali jsme také výpis novinek a další poutací prvky.
Redesign Fleur de SantéFleur de Santé - before
Redesign Fleur de SantéAfter
Mezinárodní web Fleur de Santé jsme redesignovali tak, aby hlavní roli hrály konkrétní produkty. Prostor dostaly fotky nebo pohyblivý pás s novinkami. Zaměřili jsme se také na snadnou objednávku zboží.
Redesign Amerika.czAmerika.cz - before
Redesign Amerika.czAfter
Při redesignu webu Amerika.cz jsme akcentovali především informační hodnotu webu. Snažili jsme se zdůraznit kvalitní obsah webu a zajímavou grafikou v průvodci usnadnit lidem orientaci v něm.

Contact us!


What can we do for you?

Reference

We work for:

Reference