Audity a konzultace Audity a konzultace

Jestliže vám jednoho dne přestane fungovat počítač, možná se budete snažit přijít na to, kde se stala chyba. Když bude nejhůř, počítač buď vyhodíte, nebo přenecháte odborníkům, kteří vám ho opraví. Pokud se podobným způsobem objeví problém ve vaší firmě, která najednou přestane fungovat podobně jako váš počítač, je nejvhodnějším řešením audit. Audity a konzultace využijte také v případě, že rozjíždíte nový projekt nebo přebíráte něčí práci.

Jaké audity a konzultace nabízíme?

  • Audit IT oddělení zjistí, jak a jestli vůbec fungují IT procesy ve společnosti.
  • Softwarový audit odhalí stav nainstalovaného softwaru a odhalí i nelegální software.
  • Bezpečnostní audit IS/IT otestuje úroveň ochrany dat a možnosti jejich zálohování.
  • Monitoring IT slouží k nepřetržitému sledování dostupnosti a aktuálního stavu sítě.
  • Konzultace a komplexní řešení IS/IT umožní tvorbu vhodného informačního systému.
  • Analýza efektivity (vynakládaných prostředků na) IT odhalí nefunkční a zbytečné procesy.
  • Strategické poradenství pro IS/IT vám pomůže zefektivnit fungování vašich IT procesů.

Objednat audit

napište nám

Audity vám zajistí potřebné informace o stavu společnosti nebo jejích oddělení. Jsou nezbytné pro vypracování dalších řešení a pomáhají lépe stanovit nejdůležitější problémy a cíle. Vaší společnosti poskytnou nejen mnoho cenných dat, zejména ale podpoří efektivní zacházení s finančními prostředky a přispějí k hladkému fungování vaší firmy.

Víte, že...

Audit IT lze udělat i vlastními silami. Této metodě se říká self-assesment a většinou produkuje výborné výsledky. Bohužel jen zdánlivě – hodnotit sám sebe je přeci jen jiné, než když audit provede objektivní odborník ze specializované firmy.

Abyste skutečně využili potenciálu auditů, navrhneme pro vás i optimální řešení současných problémů a také těch, které vaší společnosti potenciálně hrozí.

Blogujeme!

administrace IT

Správa IT: Co to vlastně je?

Klasická situace: nakoupíte deset kilo masa a pak zjistíte, že polovina hostů jsou vegetariáni. Podobné to může být se správou IT. Jde o složitý obor, v němž se ne každý orientuje a ...

Kevin Mitnick na snímku FBI

Nejslavnější hacker všech dob Kevin Mitnick byl dobrý hlavně v mluvení

Jak víte, pomůžeme vám i se zabezpečením lecčeho, co se týká IT aktivit vaší firmy nebo projektu. O tom ale jindy. Dnes pro vás máme něco odlehčenějšího. Týká se to dějin bezpeč...

chci jít na blog